Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki telefon do CyanogenMod?


Misyek

Pytanie

Witam wszystkich.

Prawdopodobnie mam dość nietypowy dylemat.
Zamierzam kupić smartfon, w grę wchodzi Samsung Galaxy S Advance lub LG L7 II. Jedną z przesłanek, którymi się kieruję jest wsparcie dla tych telefonów od CyanogenMod, gdyż wiem na przykładzie Galaxy S II mojego kolegi, że różnica ze zwykłym androidem jest ogromna. Chciałbym wydać moje pieniądze w możliwie najlepszy sposób, więc zwracam się z pytaniem, który z tych 2 telefonów ma lepsze wsparcie?

Z góry dzięki za pomoc !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Samsung Galaxy S Advance - niestety nie może równać się ze wsparciem do S2 ale jedyne błędy które nie zostały rozwiązane to:

  • WiFi Direct and WiFi Tethering
  • Camera -> Panorama is laggy.
  • Magnetic Sensor -> Compass not working.
  • NFC not working yet. ( GT-I9070P users Only )

Co do LG L7II to powiem że mam mieszane uczucia bo wydaje mi się że będzie na niego wsparcie. Ale kiedy i czy... tu gwarancji nie ma.

 

Na dzień dzisiejszy jedyny słuszny wybór to SGSadwance ale jestem niemal przekonany że L7II ma większe możliwości i CM coś ugotuje (jest to nowszy model i ma więcej ramu więc będzie miał więcej możliwości).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi się SIII podoba i zastanawiam się nad nim. Ale to nie zmienia faktu że SII to świetny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem Motorolę Moto G - cena z alle drogo ok 660 zł (ściągane z UK). Mam ledwie kilka dni więc nie oceniam, ale:

 

Plusy:

- quad core

- 1 GB Ram

- oficjalne wsparcie cyana - widząc jaki jest szał na ten telefon na zachodzie wspacie powinno być w przyszłości na poziomie flagowców serii Galaxy (nawet pojawił się na liście urządzeń na które mogą być porty Ubuntu Touch). W końcu to telefon sprzedawany jako słuchawka od Google.

4,5 cala plus niezła bateria,

- CM 11 na pierwszy rzut oka wygląda stabilnie.

 

Minusy:

- brak portu na kartę microSD

 

Sam przymierzam się jeszcze do kupna drugiego telefonu, Myśle o drugiej Motoroli, Galaxy Advance, LG L9, Ace 2 i Xperia M lub S. Wszystkie powinny zapewnić dość dobre wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności