Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia M5] Problem z nowym softem


Grzegorz Rakowski

Pytanie

Witajcie. Sprawa wygląda tak. Miałem telefon na Androidzie 6.0 ale chciałem 5.1 żeby zrobić roota. No to ściągnąłem 5.1 .ftf, najnowszego flashtoola, jednak nim nie mogłem wgrać, bo jakby nie czytał softu. No to ściągnąłem starszą wersje, nie wykrywała dobrze telefonu, ale wgrała soft, z paroma błędami, i przez to teraz telefon nie czyta wgl karty sim, nie ma także nr imei, co dziwne. Pewnie to właśnie przez to wgranie z błędami, jednak w nowym flashtoolu nie mogę wgrać softu, pisze tylko "sony xperia m5" ale nie mogę wybrać opcji "flash". Telefon jest wykrywany dobrze, więc nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

bootloader nie, bo instaluje oficjalnego 5.1. chodzi mi o sam program, dlaczego zaznaczam soft i nie mogę kliknąć "flash", powinno mi wyskoczyć w tych okienkach co tam sie na niego składa? bo nic sie nie pojawia, a soft w formacie ftf ściągałem pare razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po wybraniu romu stocka oczywiście czasem trzeba bardzo długo czekać. Kiedyś jak flashowalem stocka na xperi z i t czekałem od 5-10 minut aż załapał i pojawił się przycisk Flash. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dobra, bo mnie nigdy nie zrozumiecie. Nie ma przycisku flash, tak to wygląda.
https://zapodaj.net/1d39784b95980.jpg.html



Zdjęcia się wrzuca bezpośrednio na forum. Spróbuj wrzucić inny build.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Naciśnij dwukrotnie na "E5603" i powinna wtedy pokazać się lista z plikiem .ftf. Jeżeli to nie zadziała to plik ROM-u jest uszkodzony.

-------------------------------------------

 

23 godziny temu, King_Stone_69 napisał:

 


Zdjęcia się wrzuca bezpośrednio na forum.
Tap, tap, tap - morsem z LGE
 

 

Gdzie tak jest napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, android_reg_edit napisał:

Naciśnij dwukrotnie na "E5603" i powinna wtedy pokazać się lista z plikiem .ftf. Jeżeli to nie zadziała to plik ROM-u jest uszkodzony.


Wygrałeś. Trzeba było rozwijać kolejne podpunkty, aż doszedłem do samego softu. Dzięki, nie domyśliłbym się :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności