Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5] błyszczący ekran


PatrzKomuUfaszGb

Pytanie

Witam? a więc panowie mam taki problem w czasie gdy wciskamy przycisk power off aby odblokować telefon ekran zaczyna błyszczeć, pozyskiwać na złoto żółty kolor na filmie za trzecim razem nie ma problemu ale zaraz po nagraniu tego filmu męczyłem się około 2 minuty żeby móc cokolwiek zrobić. Czyżby mój wysluzony s5 umierał? Pierwszy raz próbowałem nagrać ekran scren castem. Męczyłem się sie jak głupi 3 minuty, odpalam nagrany zrzut a tam nic, widać że ekran dziala normalnie ale w rzeczywistości cały czas polyskiwal jak na filmie. Jeśli ustawie też na niską jasność ekranu i jest maksymalnie przyciemniony, cały ekran tak jakby cały podskakiwal. Nie dosłownie, wygląda to tak jakby nie dawał rady, cały czas przyziemne się i podjasnia minimalnie w bardzo szybkim tempie, tak go mrozy. A w najbardziej ciemnych miejscach, czyli np. jak odp ale titanium backup tam jest całe czarne tło to wtedy ekran pozyskuje na bardzo ciemny żółty. Naprawdę wygląda to tak jakby świecie resztkami sił. Gdy zrobię ekran jaśniejszy cały ten efekt znika. Chętnie nagralbym ekran i pokazał ale na screen cascie kompletnie nic nie widać, wszystko dziala normalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja pierdziele... Znalazłeś telelefon za 1000 zł w autobusie?! Nie no, musisz żartować. Jeśli telefon ma półtora roku, a został chyba wydany w 2014 to może mieć max 2.5 roku. Po prostu zdycha, chyba że wymienisz ekran.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na moje to może być tasiemka luźna od ekranu,  lub nadszarpnięta;

Jeśli go znalazłeś możesz mieć problemy w komisie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie żartuję ? naprawdę go znalazlem ale nie w Polsce, od kilku lat mieszkam zagranicą tutaj był trochę tanszy? ale chyba ktos nie dlugo sie nim cieszyl bo nie bylo zadnych kont dodanych ani nic.  Nie no raczej chyba nie będę naprawial.... To chyba by się nie opłacało? Raczej Chcialbym zasięgnąć opinii kogoś kto zna się mechanicznie na fizycznych elementach. Ogólnie telefon musi wytrzymać do kwietnia. Zastanawiam się czy da radę tak długo. Pelikan, opłaca się naprawiać takie telefony? Trochę już stary jest a za takie naprawy trochę sobie biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz najlepiej sam,  jak do kwietnia wytrzymie to rozkręć go i zobacz co tam jest nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamykać już? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności