Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jakie są najlepiej wspierane telefony dla CM


m518a

Pytanie

Z wikipedii zniknęła lista oficjalnie wspieranych modeli, dlatego pytam jakie są najlepiej wspierane modele, które są bezpieczną inwestycją, tj. które będą wspierane powiedzmy przez najbliższe 2-3 wydania CM i które mają najlepiej dopracowane CM, żeby się nie okazało, że kamera nie działa, albo mikrofon. 
Chodzi mi o model używany, do 5 cali w cenie ok. 200-300 zł. Znajdą się takie? Wiem, że były podobne tematy, ale dawno temu.

Obecnie używam myPhone next, bo nie mam dużych wymagań, nie używam telefonu do grania, ale zaczął zwalniać. Liczę na to, że telefon z najnowszym CM rozwiąże ten problem. Poza tym ważne jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, tj. aktualizacje bezpieczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozumiem, ale chyba można określić, które na chwilę obecną są oficjalnie wspierane i otrzymują największe wsparcie, zainteresowanie developerów?

Czy np. galaxy S3 należy do tej grupy?

Gdyby była dostępna wiki to bym się nie pytał. A może ktoś wie kiedy oni udostępnią nową stronę z takimi informacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno OnePlus 3,  3T

Co do reszty od OnePlus to jestem pewien że na 80% też będą wspierane (OnePlus One,  Two i X)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ciekaw jestem jak będzie z telefonami wileyfox, jeżeli stockowo miały zaimplementowane CM12 / 13. W linku powyżej niby się znajduje, ale czy zadziała...? 
Hmm...o to jest pytanie?Na Andku od ok,pół roku (uciekinier z Windows10 mobile).Zacząłem od owego fonika.I tak jak napisałeś stok CM 12,później CM 13,a później Nougat 7.1.2(tu dałem Factor,cholernie niepotrzebnie...spadek po SR z Windows Phone...).No i wczoraj dostałem kolejny Secure Path September 2017 od Google.Nic nie rootowałem,bootloadera is Lock.I właściwie tu mam pytanie?Czy da rady apką ze sklepu "Lineage Downloader"zaplikować CM15(nie mam Twrp,ani CWM)ściągnąłem,odpaliłem(zaznaczyłem cwm-choć go nie mam mam stoc recovery chyba ten z ota,Nougat)i odziwo apka przepuściła mnie dalej,zidentyfikowała rodzaj telefonu,wyszukała od cholery buildów cm14.No ja wyszedłem i odinstalowałem apke(nic nie robiąc)bo podejrzewam,że bym fona uwalił.Po co piszą takie aplikacje,które nie rozpoznają Obecności lub Nie podstawowych rzeczy.Powinno wyskoczyć ostrzeżenie i wielkie STOP.Nie mam dodatkowego telefonu aby ryzykować.....

Wysłane z mojego Wileyfox Swift przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności