Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Desire 610] ,,Muli'' i zacina


Janosik Kowalski

Pytanie

Witam, mam problem, zainstalowałem Cyanogenmod 12.1 jakieś 3 tyg. temu. 

Wszystko było ok. Śmigał aż miło, a jakieś 3 dni temu strasznie zaczęło go zamulać. Odblokuje telefon i wtedy nie może się ,,pozbierać'', przycina go i ciężko cokolwiek zrobić.
Skala animacji okna na 0, ale to niewiele pomogło. Mam HTC Desire 610-1 Gb Ram i 8 GB pamięci wbudowanej z czego-1,5 Gb zainstalowanych aplikacji, lecz wszystko przerzucone na kartę. Na telefonie zainstalowny tylko motyw MIUI, Sklep i Usługi (wiem, że nie ma co oczekiwać dużo od takiego telefonu z takimi wymaganiami, ale przecież działał normalnie). Czyściłem Dalvik i Cache, ale nic nie pomogło.

Ma ktoś pomysł co zrobić ???
Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

CM jest tak samo źle napisany jak aplkacja Facebooka. Napisałem w dziale dla zielonych że CM to jedynie dobra podstawa do budowy innych romów tak jak topowy Resurrection Remix. Aby usunąć modyfikcję można po prostu zaflashować paczkę z system. Albo wgrać stocka bez formatu.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem jak możecie krytykować CyanogenModa - jak to system, który ożywił nie jeden telefon. Czysty nieco wzbogacony AOSP. Jak czytam komentarze, że jest źle napisany...to ręce mi opadają.
 

Niedopracowane romy robią kucharze... albo nie mają doświadczenia, albo się nie znają - taka jest prawda. W czym lepszy jest RR od CM ? Przecież zbudowany jest na CM-ie. CyanogenMod to podstawa... podstawa to fundament domu.. . Dom się rozleci...fundament zostaje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, Janosik Kowalski napisał:

I nic na to nie poradzi ? 

Zapomniałem dodać, że zainstalowałem Pure Performance i bez skutku(można to jakoś usunąć ?).

Uninstaler

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Idea CM jest bardzo dobra. Z moich doświadczeń wiem, że tak właśnie pracuje CM, najpierw bardzo dobrze, a potem coraz gorzej.  Przynajmniej na telefonach które miałem. Na flagowcach być może spisuje się lepiej. RR jest stabilniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

CM jest tylko dobrym w tym, że nie ma prawie ani jednego urządzenia, które by nie było obsługiwane. Na flagowcach działa na pewno lepiej: Snapdragon 8XX i 4 GB ramu, a powiedzmy 4XX i 1-2 GB ramu. Kończąc off-topic można stwierdzić, że optymalizacja leży, ale jednak dobrze się z niego buduje. Niestety pomoże jedynie instalacja innego romu. Udostępniłem dla tego modelu SlimRoma.

CM jest tylko dobrym w tym, że nie ma prawie ani jednego urządzenia, które by nie było obsługiwane. Na flagowcach działa na pewno lepiej: Snapdragon 8XX i 4 GB ramu, a powiedzmy 4XX i 1-2 GB ramu. Kończąc off-topic można stwierdzić, że optymalizacja leży, ale jednak dobrze się z niego buduje. Niestety pomoże jedynie instalacja innego romu. Udostępniłem dla tego modelu SlimRoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności