Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S5] Red's Revenge v1.999999 Port C7 Pro Dla S5


PatrzKomuUfaszGb

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Screenshot_20170430-215733.thumb.jpg.8c3d6f5b3a63ebb109ec8ae6d2a7118e.jpgScreenshot_20170506-232058.thumb.png.a2a7a84b4eeb739a8b3017a460dd32c7.pngScreenshot_20170506-232315.thumb.png.5778ecc199a15344ced0d040149f6afd.pngScreenshot_20170506-232144.thumb.png.212a751346199cf2f1d215c7c0b41307.png

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy S5? Jest to swiezutki ROM, port A5 2017. Wszystko dziala, pływające wiadomości, AOD dziala 100% Apps edge rowniez. ROM w miarę szybki, w zasadzie jak na touchwiz to bardzo szybki. Testowałem dużo Romów od tego developera i wszystkie jego porty są bardzo dobre. ROM przychodzi z phh super user (systemless) a nie SuperSu. Ja osobiście preferuje supersu od chainfre. Ale jeśli kogoś interesuje magisk (z tym przychodzi ROM i jest to nie oficjalny xposed dla systemless)

TELEGRAM GRUPA http://telegram.me/RedsRevenge można porozmawiać o romie, pobrać fixy itp.

Polecam skorzystać z tego audio moda zamiast soundAlive. Naprawdę duża różnica w dźwięku ?

 

WYMAGANIA

1. Custom Recovery Twrp/Cen

2. Root

 

INSTRUKCJA

1. Pobierz ROM

2. Przenieś paczkę z romem do pamięci wewnętrznej lub na kartę pamięci

3. Reboot do Recovery

4. Wipe full

5. Flash rom 

4. Flash -Signal Fix.zip po pierwszym restarcie

5. Robot to system

 

DOWNLOAD 

https://mega.nz/#F!JYFCGJiB!3vPPV4nW10O93vrxt8HEYg

(W folderze znajduje się kilka wersji więc proponuję otworzyć folder i pobrać interesującą nas a nie cały folder)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam ja zdecydowałem się i wgrałem na Samsung Galaxy S5 6.0.1 ten ROM Red's Revenge 1.5 i chciałbym podziękować za wstawkę uważam że jest to świetny ROM i w końcu można sobie wybrać motywy na ciemny, czarny ja zostałem przy oryginalnym bo fajne są płatne więc jak kto woli a nie biel aż w oczy razi i można oślepnąć od tego !!!. Wrażenia dość szybki jak na dostępność opcji a jest ich sporo ja wyłączyłem animacje bo one spowalniają dość mocno. Ale zauważyłem że jest radio i tu niestety w moim S5 nie działa a szkoda i jest jeszcze jedno problem z motywami i czcionkami tu potrzeba większej wiedzy której na tym forum się nie uzyska wręcz przeciwnie człowiek jest obrażany a na końcu może niech się wpierw nauczą pisać i konkretnie się wypowiadać a nie jak dzieci to tyle. 

 

Cała procedura według wskazówek i jest ok trzeba po Flash rom czekać dość długo aż się uruchomi system !!!.

 

I powieliłem wskazówki gdzie instrukcja i wymagania są bardzo czytelne i zrozumiałe z małym błędem który poprawiłem !!!

 

WYMAGANIA

1. Custom Recovery Twrp/Cen

2. Root

 

INSTRUKCJA

1. Pobierz ROM

2. Przenieś paczkę z romem do pamięci wewnętrznej lub na kartę pamięci

3. Reboot do Recovery

4. Wipe full

5. Flash rom 

4. Reboot?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, motochrapek napisał:

Witam ja zdecydowałem się i wgrałem na Samsung Galaxy S5 6.0.1 ten ROM Red's Revenge 1.5 i chciałbym podziękować za wstawkę uważam że jest to świetny ROM i w końcu można sobie wybrać motywy na ciemny, czarny ja zostałem przy oryginalnym bo fajne są płatne więc jak kto woli a nie biel aż w oczy razi i można oślepnąć od tego !!!. Wrażenia dość szybki jak na dostępność opcji a jest ich sporo ja wyłączyłem animacje bo one spowalniają dość mocno.

 

Cała procedura według wskazówek i jest ok trzeba po Flash rom czekać parę minut aż się uruchomi system chwilę to trwa !!!.

 

WYMAGANIA

1. Custom Recovery Twrp/Cen

2. Root

 

INSTRUKCJA

1. Pobierz ROM

2. Przenieś paczkę z romem do pamięci wewnętrznej lub na kartę pamięci

3. Reboot do Recovery

4. Wipe full

5. Flash rom 

4. Reboot?

Masz tu jeszcze kilka motywow jesli chcesz. Jesli ktorys wyskoczy jako trial to sflashuj skrypt. Wszystko jest w folderze. https://mega.nz/#F!GFRCDS4R!8XAo4f8BjDVBZfNjrZViBQ

9 godzin temu, GrzechU napisał:

To są różne wersje do różnych wersji procesorów S5?

Exynos to dla innego procesora pozostale dwie to dla naszego s5 snapdragon z tym ze 1.5 to wersja najnowsza.

 

To fakt... reboot bo instalacji trwa bardzo dlugo i nie ma animacji wiec widac tylko logo "galaxy s5". Ja rowniez jestem na tym romie, troszke jeszcze go odchudzilem z systemowego shitu ? sflashowalem arise 2.3 i tak juz pozostanie do nastepnego update romu. Jestem bardzo zadowolony. Podobno kernel pheonix dziala na tym romie ale mi odpowiada ten ktory jest domyslnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2017 o 04:08, PatrzKomuUfaszGb napisał:

Masz tu jeszcze kilka motywow jesli chcesz. Jesli ktorys wyskoczy jako trial to sflashuj skrypt. Wszystko jest w folderze. https://mega.nz/#F!GFRCDS4R!8XAo4f8BjDVBZfNjrZViBQ

Exynos to dla innego procesora pozostale dwie to dla naszego s5 snapdragon z tym ze 1.5 to wersja najnowsza.

 

To fakt... reboot bo instalacji trwa bardzo dlugo i nie ma animacji wiec widac tylko logo "galaxy s5". Ja rowniez jestem na tym romie, troszke jeszcze go odchudzilem z systemowego shitu ? sflashowalem arise 2.3 i tak juz pozostanie do nastepnego update romu. Jestem bardzo zadowolony. Podobno kernel pheonix dziala na tym romie ale mi odpowiada ten ktory jest domyslnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek jest jeszcze lepszy z tym

A co do motywow mozesz poszukac w sklepie samsunga z motywami wersji probnych, zainstalowac a pozniej sflashowac skrypt do reset trial i juz bedzie full wersja a nie probna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos tej wiedzy, którą niektórzy posiadają. Zauważ, że tego nie uczą w szkole i wszyscy Ci co mają jakieś pojęcie uczą się ze źródeł ogólnodostępnych, do których także Ty masz dostęp. Z całym szacunkiem, ale trochę wkładu własnego nie zaszkodzi, nie zawsze wszystko będzie podane na tacy.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PatrzKomuUfaszGb napisał:

? Szkoda gadac. "Witam oczywiście że mam pomysł wystarczy zrobić np. zapisanego pulpitu jak co się robi..." ale co zrobic?! Jak tak piszesz poradniki to gratuluje. Napewno wzyscy rozumieja o co Ci chodzi.

x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc usuniecia tych komentarzy? Po pierwsze to off topic, nie ma nic o romie. A po drugie jesli kolega ma obiekcje niech stworzy poradnik jak tworzyc poradniki i tyle nie rob juz wiecej off topic prosze bo ta rozmowa i tak do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i tak pomyłka tu zaszła przepraszam nie z pulpitu i nie takie poradniki piszę tylko tu w tym wypadku należało by tak zrobić czyli zapisać w formacie filmiku drugim telefonem, kamerką, aparatem to co się robi w swoim czy innym telefonie krok po kroku i jest ok !!! to takie skomplikowane? Nie bezpodstawnie poprosiłem o pomoc w formie krok po kroku jak co czym się robi ale widocznie jest to źle odebrane i pomoc dla ludzi którzy mają wiedzę na ten temat skrajną jak widać znikoma ponieważ jest wiele do zrobienia zmian modyfikacji które wymagają niestety konkretnego poradnika jeśli się chce np. wprowadzić w tym ROMIE ok skoro to zły pomysł?. Przeczytajcie dokładnie swoje wypowiedzi a sami wnioski wysuniecie że jest nie tak z formułowane by móc zrozumieć czy pomóc ja dalej już nie będę tego komentował nie ma sensu a jeśli chodzi o szkołę jak tu kolega android_reg_edit wspomniał co to ma być żenada !!!.

 

 

 

Mimo to dziękuję za wszelkie wypowiedzi które w czasie ocenią i inni forumowicze bez urazy temat zamykam !!!.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Człowieku czego ty się czepiasz... Patrzę na te wszystkie posty i nie wierzę własnym oczom... Ok prosisz o pomoc, jest to normalne ale. Kolega wyżej chce Ci pomóc a ty odrazu nalatujesz na niego że to i tamto bo nie wiesz o co mu chodzi... Nie rozumiesz czegoś to dalej poproś o pomoc a nie odrazu piszesz takie coś. Forum jest od rozwiązania problemów a nie stwarzania ich. Chociaż widzę że masz chociaż troszkę pokory pisząc "mimo to dziękuję" Tyle w temacie. Pozdro [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś woogie bugi? Zastanawiam się czy by się nie przesiąść ze stocka ale na stocku działa wszystko i mnie trochę wstrzymuje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No nie dziala fingerprint. Sorry bylem poza dostepem do neta.

Jakis czas juz wisze na tym romie i powiem szczerze ze to jeden z lepszych w mojej opini.

I jest nowa wersja 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności