Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Lenovo IdeaTab A1000L-F] Custom recovery/custom rom?


extremerogo

Pytanie

Witam,

 

Pytania mam takie: czy miał ktoś może tego tableta? Ma ktoś jakieś źródło do custom recovery i może jakiegoś cm na ten tablet? Problem jest taki że nie do końca mogę operować interfejsem ADB, tak po prawdzie w ogóle nie mogę, gdyż w tablecie został wymieniony port microusb i jest przylutowany tak że da się tylko ładować baterię, a po podłączeniu go do komputera nie da się nic zrobić. Boję się czegoś takiego jak flashify gdyż słyszałem o wielu takich co sobie uceglili urządzenia przez tą aplikację. Wiem - nie jest ona gotowa pod każde urządzenie gdyż każde urządzenie ma różny układ partycji itp. Może jakieś komendy na terminal emulatora? Roota już zrobiłem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Skoro nie możesz operować portem USB to zostaje Ci tylko Flashfire. Kolega używał na Note 3 i mówił, że aplikacja jest genialna. Poza tą opcją, aby zainstalować ROM potrzebujesz ADB lub TWRP, a żeby zainstalować TWRP musisz flashować pliki przez ADB. Także pierwsze co to napraw wejście w tablecie.

Zakładam także, że posiadasz zablokowany bootloader, a żeby go odblokować potrzebujesz portu USB i połączeni z komputerem w trybie debugowania. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No cóż, będę kombinował(a raczej brat xd) z tym wejściem, jak tylko się uda ogarnąć to usb żeby tablet był widoczny przez pc to będę coś próbował wgrywać, a jak nic nie znajdę to spróbuję coś kompilować pod tego tableta :D dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :) temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności