Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Desire 300] - Problem z softem


CleanMaster

Pytanie

Witajcie, ostatnio dostałem HTC Desire 300 do pogrzebania bo się nie uruchamia i teraz sprawa wygląda tak. Telefon po naciśnięciu przycisku POWER wyświetla się logo HTC i po chwili przechodzi w HBOOT.
W HBOOT są takie dane.
***LOCKED***
*** Security Warning***
G3U PUT SHIP S-ON RH

HBOOT-1.18.0002

RADIO-14.11.36Q4.21

OS-1.10.401.4

eMMC-boot

Noc 12 2013,11:57:38. 13684
Gdy telefon uruchamiam za pomocą klawisza VOL - i POWER wyświetla się to wszystko co powyżej opisałem ale bez Security Warning. I gdy chcę wejść w RECOVERY to restartuje do HBOOT. Gdy podłączam do PC (laptop z Windows 10), pokazuje urządzenie jako Nieznane urządzenie USB (wyliczanie urządzenia nie powiodło się). Gdy chcę dodać sterownik za pomocą aktualizacji z podaniem lokalizacji sterowników nie chcę instalować ponieważ folder nie zawiera zgodnego oprogramowania sterownika. Na windows xp znajduję telefon czasem jako Android 1.0 ale pomimo instalacji sterownika komenda w CMD "FASTBOOT OEM GET_IDENTIFIER_TOKEN" jest ciągle waiting for devices. I nic więcej. Jakieś pomysły jak ożywić telefon? Sterowniki jakieś do tego telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja pierwsza rada: zainstaluj Win 7 minimum. Próbowałem raz grzebać w telefonie w XP i nie da się. Problemy z rozpoznawaniem urządzeń PnP itp. W siódemce działa to o wiele sprawniej. Możesz ściągnąć sobie win 7 i zainstalować obok XP na oddzielnej partycji. Na aktywację masz 30 dni, także wystarczająco czasu na naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A HTC Sync instalowałeś na PC ?

W Win 10 możesz mieć ten problem, iż system nie pozwala na instalacje starszych sterowników. Czasami takie "sprawdzanie certyfikatów" trzeba mu wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak narazie to chce w ogóle postawić system do działania. Bo jak narazie to tylko bootloader odblokowałem, i nie wiem jakim cudem znikło mi OS z listy którą opisywałem na początku.
Tak to wyglądało.

G3U PUT SHIP S-ON RH

HBOOT-1.18.0002

RADIO-14.11.36Q4.21

OS-1.10.401.4

eMMC-boot

Noc 12 2013,11:57:38. 13684

A teraz tak to wygląda
 

G3U PUT SHIP S-ON RH

HBOOT-1.18.0002

RADIO-14.11.36Q4.21

OS-

eMMC-boot

Noc 12 2013,11:57:38. 13684.
Poprzedni telefon postawiłem za pomocą RUU, ale do tego nie mogę znaleźć. CID dla telefonu to 032, i to jest podobno wersja WWE.
Chcę to naprawić i nie mam już pomysłu. Pomóżcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności