Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

PatrzKomuUfaszGb

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_20170109-010705.png

Screenshot_20170125-052351.png

Screenshot_20170109-011328.jpg

Bardzo lekka aplikacja zastepujaca Facebooka. Sam od bardzo dawna jej używa, rewelacja. Wiele przydatnych opcji, w po dłuższym przytzymaniu na poście post otworzy się nad aplikacja ( należy ustawić w ustawieniach) co najważniejsze czat dziala w tej aplikacji nie trzeba instalować messengera. Pobieranie filmow tez jest. Bardzo niskie zużycie pamięci. Możliwe zarządzanie motywem aplikacji. 

DOWNLOAD 

Folio for Facebook 10.1.6

Folio for Facebook v10.1.8

Folio for Facebook v10.1.9 b154

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem spróbuj kilka razy, screeny są z mojego telefonu i widzisz że ja jestem zalogowany. Ale proszę https://dailyuploads.net/enkaqh190gql to link do wcześniejszej wersji której używałem od dawna i bardzo długo. Od wczoraj używam ostatniej wersji która jest w temacie? daj znać czy działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jest całkiem niezła " Facebook lite " ale tu możesz pobierać filmy, komuś może się to spodobać. A druga sprawa ta jest bardziej rozbudowana ale nie zajmuje tym kosztem więcej miejsca. Wiesz jak jest... jeden woli to a drugi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. tylko denerwujące jest to, ze FB + Messanger = 500 MB zajętej pamięci.. plus cache, które się zwiększa co chwila. :P Telefon z 8 GB pamięcią rom ma baardzo ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja... Ja powiem szczerze korzystam z tego bardzo długo. Mnie np. Bardzo irytuje fakt że Facebook na siłę wpycha Ci swój shit ja tam wolę pisać normalnie na czacie nie chce żadnej dodatkowej aplikacji i tu ten problem jest rozwiązany. Nie musisz instalować Messengera żeby się komunikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że ta aplikacja najlepiej by zastąpiła i aplikację do pisania smsów i jeszcze dialer.. . Za dużo udogodnień pchają.

Kiedyś aplikacje ważyły max 50 Mb.. a teraz instalka ma ponad 250 mb.. . Jeszcze informuje o wszystkim.. kto kiedy buta zdjął z nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale ostatnio widziałem mod do Messengera, ( X Messenger Privacy) coś na zasadzie że uprawiasz Kiedy byłeś widziany i cały czas pokazuje to samo. Nie korzystałem bo nie używam Messengera a dwa nie posiadam xposed, za często zmieniam ROM i nie chce mi się tego wszystkiego instalować od nowa. Ale fakt pamiętam jak aplikacje były o połowę mniejsze. Wydaje się że telefony coraz lepsze to tym większe i bardziej pamieciozerne te aplikacje. 

7 godzin temu, Spiderjo123 napisał:

Coś poszło nie tak. Taki komunikat widzę jak chce się zalogować. Aplikacja wygląda ciekawie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Możliwe Też że na Facebooku masz ustawione że nie możesz się logować prze aplikacje "trzecie". Miałeś komunikat żeby upoważnić folio do odczytywania danych konta czy odrazumasz "coś poszło nie tak" jeśli odrazu to może znaczyć że jest jak napisałem, ale najpierw spruboj innej wersji a ewentualnie jak się już zalogujesz to zaktualizuj do najnowszej która jest w temacie. Warto korzystać z najnowszej gdyż ta aplikacja jest cały czas rozwijana i przy każdej aktualizacji developer coś poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności