Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy J3(6) SM-J320FN] Wgrywanie Root


Anonim_wy

Rekomendowane odpowiedzi

[SM-J320FN] Root

 

 

wymagania.png.beab4502daf8eb6f985a57dcbc8bfc02.png

  • Odin
  • TWRP
  • SuperSu

 

 

pobierz.png.50de9e2fd3d42a8a0a9467631a89eb0a.png

 

 

  • Wszystko znajdziemy TUTAJ

 

 

 

 

instrukcja.png.d54966664303dfda308401c3355669ad.png

 

  1. ściągamy
  2. rozpakuj odina
  3. w telefonie włączamy tryb programisty
  4. wejdź a następnie kliknij odblokuj OEM
  5. wejdź w tryb Download 
  6. podłącz telefon
  7. instalujemy TWRP
  8. następnie gdy telefon się uruchomi zgraj na kartę pamięci SuperSu
  9. włączamy i wchodzimy w tryb Recovery
  10. Recovery uruchomi się po rusku trzeba poszukać ustawienia i zmienić język
  11. gdy zmienimy język instalujemy SuperSu
  12. gdy restartujemy do sytemu pojawi się komunikat klikamy nie instaluj

 

Temat Powstał ponieważ sam miałem z tym problem i chciałbym żeby inni nie mieli tego samego problem.

Gdy to robiłem 2 razy mi soft się uszkodził dziś dopiero zrobiłem. To jest poprawny poradnik jak to zrobić

Screenshot_2017-01-08-14-25-30.png

 

https://forum.xda-developers.com/general/help/samsung-galaxy-j3-sm-j320fn-how-to-root-t3369511

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z uzupełnień: przycisk po prawej ręce w TWRP to wybór języka, link do ostatniego stabilnego SuperSU (tego flashowałem i działa): https://s3-us-west-2.amazonaws.com/supersu/download/zip/SuperSU-v2.79-201612051815.zip, przed sflashowaniem warto zrobić wipe cache'a. Jeśli idzie o Odin - u mnie nowsze wersje niż 3.07 nie mają przycisku PDA, więc użyłem 3.07 i też wszystko jest OK.

Działa pięknie, dzięki :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.03.2017 o 22:54, MaxUncle napisał:

Nie, działa. TWRP się nie bootuje...

Czy wszystko zrobiłeś trzymasz wszystkie 3 przyciski

Dnia 26.02.2017 o 14:07, HostisSupremus napisał:

Z uzupełnień: przycisk po prawej ręce w TWRP to wybór języka, link do ostatniego stabilnego SuperSU (tego flashowałem i działa): https://s3-us-west-2.amazonaws.com/supersu/download/zip/SuperSU-v2.79-201612051815.zip, przed sflashowaniem warto zrobić wipe cache'a. Jeśli idzie o Odin - u mnie nowsze wersje niż 3.07 nie mają przycisku PDA, więc użyłem 3.07 i też wszystko jest OK.

Działa pięknie, dzięki :)

w nowszej wersji odina wystarczy wgrać do ap ale ja działa to git pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi również nie bootuje TWRP zamiast niego mam Stockowe Reocovery Androida. Próbowałem kilka razy flashować zawsze jest PASS ale nadal mam Stockowe.

 

 

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recovery jest spakowane w .tar. Może to jest przyczyna? Jeżeli nazwa pliku nie jest nadana z ręki (rozszerzenie) to plik ten jest spakowany dwa razy. Rozpakujcie .tar i sprawdźcie jak plik wygląda w środku. Tar to archiwum linuxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpakowaniu jest recovery.img. Odin nie flashuje .img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy komuś udało się rozwiązać kwestię ładowania stockowego recovery? Mam dokładnie taki sam objaw po poprawnej instalacji odinem. Przy starcie (Home+VolUp+Pwr) startuje stock'owe recovery zamiast TWRP.

Telefon (SM-J320F - 2016)

 

Pozrawiam

Fridge

ruszyłem do przodu. W podanym linku TWRP ma dwa rozszerzenia; TWRP_3.0.2-0_SM-J320F.tar.tar ... i downloader się gubi. Należy usunąć nadmiarowego .tar'a

 

TWRP_3.0.2-0_SM-J320F.tar

 

Pozdrawiam

Fridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem jak parę osób powyżej - wrzucam odinem TWRP(próbowałam wersjami odina 3.07, 3.10 i 3.12) .Wszystko niby przebiega pomyślnie, usunęłam (bynajmniej w nazwie) to podwójne rozszerzenie w pliku TWRP. Jak uruchamiam recovery to jest to standardowe a nie TWRP. Co mogę jeszcze próbować? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, w temacie telefonów jestem strasznie zielony a przydałoby mi się zrootować model SM-J320FN na androidzie 5.1.1. I tak czytając średnio wiem co mam zrobić zeby nie uszkodzic systemu. Czy jest ktos w stanie wyslac mi na priv instrukcje (maly kroczek po malym kroczku) jak to wszystko wykonac poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie też był taki problem. Wyłączyłem i włączyłem jeszcze raz debugowanie oraz odblokowałem OEM jeszcze raz. Unieważniłem też autoryzację debugowania USB. Wyłączyłem opcje sprawdzania aplikacji przez USB. I poszło. Dzięki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To jest TWRP :) pobierz ten pliczek http://www.supersu.com/download wrzuć na kartę pamięci, wejdź do TWRP (tak samo jak do recovery) i sflashuj ten plik co wrzuciłeś na kartę SD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie wykonałeś w TWRP? Wychodzi na to, że uwaliłeś soft i musisz wgrać na nowo. Jeżeli dobrze zrozumiałem to nie wykonałeś drugiej czynności jakie było wgranie paczki supersu.zip dlatego nie było root'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności