Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Rekomendowane odpowiedzi

Zrob tak, zaraz po aktualizacji sflashuj arise które tam Ci odpowiada. A jakby coś poszło nie tak albo jakby coś Ci nie odpowiadało zrob reflash romu. Po prostu sflashuj builid na builid bez zadnego wipe. W ten sposób pozbedziesz się arise. W głównym wątku na xda jest że nie ma uninstallera i tak się można pozbyć arise bo system to nadpisuje. Tobie to nie zaszkodzi, w sensie nic nie stracisz bo jesteś zaraz po update romu. Ja chciałem przetestować teraz 2.4 ale nie mogę bo nie mam backupa romu bez arise. Ewentualnie musiałbym sflashowac rom jeszcze raz ale mi się nie chce, za dużo aplikacji systemowych odinstalowalem itp. Nie chce mi się tego wszystkiego robić jeszcze raz. Muszę czekać do update romu ale mój na całe szczęście nie wychodzi co tydzień. Napisałem "na całe szczescie" bo po każdym update romu musiałbym flashowac arise. Powiem Ci że nie wyobrażam już sobie słuchać muzyki bez tego. Weź sobie sflashuj 2.3.3 to działa na 100% a jak Ci się będzie nudzić to pobaw się 2.4 bo tam jest dużo dodatków do wyboru itp. Nie wszystko że wszystkim może działać... A ja w razie czego to nie wiele pomogę bo sam z tego jeszcze nie korzystałem. Ja jak przetestuje 2.4 po update romu to będę już więcej wiedział to dam znać. 

 

Aaaa,  i po Flashu arise nie musisz wipe cache. Po prostu reebot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to, że za każdym razem muszę A.R.I.S.E flashować. No to niewygodne nie powiem. Niestety nie mam na razie jakiejś aplikacji która mogłaby za po dodaniu biuldu dodać właśnie ten korektor dźwiękowy jak to jest w AICP gdzie masz zaznaczony zip do flashowania i jest dodaj plik. Tęsknię trochę za tym ale wolę aktualizacje co tydzień niż codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest dobrze... w nastepnym builidzie arise uninstaller będzie już dostępny w Aroma Installer. Właśnie przed chwilą się dowiedzialem.IMG_20170129_191409.jpgIMG_20170129_191406.jpgIMG_20170129_191349.jpg

Będzie opcja install i uninstall. Dużo wygodniej. Wtedy edytuje całkowicie temat. 2.3.3 zostanie a 2.4 zastąpi builid z uninstallerem. Jeszcze nie wiadomo czy to wydanie to będzie już 2.5 czy 2.4. Witold to zastanawiam się czy już nie zedytowac i wyrzucić 2.4 bo ludzie raportuja dużo błędów a ja średnio mogę pomóc. Nie chce mi się robić reflash całego romu. Potrzebuje kogoś kto by spróbował jak i czy dobrze to działa ?

20170129_200405.jpg

Nie chwalac sie oczywiscie ?? w support grupie użytkownicy zachwalaja mój profil?

Tam Nick mam krkhahaXDA żeby był taki sam jak na xda bo niestety w xda nie da się zmienić.

Więc zapraszam do przetestowania i jakichś opinii Headphones Profile PatrzKomuUfaszGb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pobieram i niedługo za to się wezmę. Wrazie czego będę chętny pomóc gdyby coś nie pykało. Angielski mam słaby ale z pomocą tłumacza i logicznego myślenia udało mi się skontaktować już z niejednym devem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak google translate hehe? ja od kilku lat mieszkam zagranica to z czasem sie nauczylem rozmawiac ale jesli chodzi o pisanie to google zycie ratuje hehe

Tak siedze i dosc czesto zagladam tam do grupy to ludzie maja sporo problemow z 2.4 a 2.3.3 dziala wszedzie bezproblemowo. Juz dodalem to nie bede usuwal ale osobiscie polecalbym raczej 2.3.3 a 2.4 to raczej do zabawy i przetestowania.

 

Postanowilem zedytowac temat. Bedzie tylko 2.3.3 poniewaz w mojej opini 2.4 jest bardzo niestabilne. Bardzo duzo uzytkownikow zglasza problemy ze to nie dziala czy tamto. Lepiej bedzie jak zostanie 2.3.3 stabilna wersja zeby nie zniechecac uzytkownikow. Z downloadu 2.4 tez znika. Nastepny update bedzie jak pojawi sie stabilna wersja.

 

W downloadzie jest nowy toolbox 2.0 official. Mozna update zrobic jesli ktos chce. Flashujemy normalnie w twrp bez wipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede, bede.?

No to sie doczekales. Deuteronomy 2.68 SwanSong stable relase ???

 

Juz sie laduje. Proste do zainstalowania bo w arroma installer. Czyli mozesz z dodatkow wybrac czego potrzebujesz. Do chmury wysylam paczke z installerem aroma jakby ktos chcial to moge podeslac cala paczke zip do sflashowania.

 

Od siebie nie moge nic powiedziec na temat 2.68 bo bede testowac dopiero jak bedzie update dla mojego romu. Jedyne co wiem to tyle ze jest 2.68 bo od utworzenia projektu minelo 268 dni. Postaram sie dowiedziec co jest dokladnie w srodku i uaktualnic opis. Na chwile obecna wiem ze jest kilka dodatkow od sony w tym odtwarzacz chyba, dolby atmos, dolby digital, am3d i mozna wybrac vipera 2.4 albo 2.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz przestawic kernel na permissive. Albo skryptem albo aplikacja.

Dodalem aplikacje do tego. Jest w folderze.

Maly update do 270. Podobno w 2.68 byly jakies bledy i teraz, dzis zostalo to poprawione tak wiec 2.68 znika i wrzucilem 2.78

 

Dzis kolejny update do 2.71. W zasadzie wszystko bylo dobrze prócz jednego dodatku ICEsound. Teraz zostalo wszystko poprawione i ICEsound dziala poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa ta aplikacja, którą dodałeś do mirroru? Ja już spokojnie mogę ten korektor dźwiękowy instalować bo mam apkę do instalowania aktualizacji i podczas nich inny kernel, Gapps'y i właśnie ten korektor graficzny :)

Poproszę o tą apkę @PatrzKomuUfaszGb  dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, jaka apke?

Tam dwie aplikacje sa tylko, busybox i selinux mode changer do zmiany na permissive jesli skrypt by nie dzialal, tylko te dwie apki sa u mnie w chmurze.

 

Aaa i jesli chodzi o nowsze wersje arise to nie mam pojecia nic na ten temat bo jeszcze troche minie zanim dostane update romu. Wczoraj rozmawialem a raczej pisalem z jednym z devov arise team i napisal ze duzo trace ale ja tam jestem zadowolony z 2.3.3 a po drugie nie mam backup romu bez arise a jak wspominalem nie mozna flashowac arise na arise, duzo aplikacji odinstalowalem tych systemowych i nie chce mi sie bawic w to wszystko od nowa tymbardziej ze 2.3.3 dziala bez zarzutow. Jest nowy builid, podobno bardzo stabilny. Za chwile dorzuce to mozesz probowac ale zrob ten backup romu przed flashowaniem arise.

 

Jest mnostwo dodatkow, ja proponuje zainstalowac viper arise + am3d + dolby atmos. Ponos am3d wymiata jesli chodzi o muzyke a dolby atmos jest dobry do filmow.

 

Update do 2.89-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, pomyliłem apki z .zip :)

Busybox mam, więc zaptaszkowana pozycja. 

Natomiast co do skrypu to muszę za każdym razem to robić po tygodniowej aktualizacji LineageOS?

Druga sprawa: Co to znaczy, że nie można aktualizować z arise na arise? Czyżby wyglądało to tak że jak mam mod a a wyjdzie aktualizacja b to nie mogę zainstalować aktualizacji b na a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie? ale nie ma potrzeby aktualizowania za kazdym razem bo w aktualizacji nie ma nic nowego procz jakis skryptow. A co do skryptu tez tak chyba ze masz kernel i on juz jest automatycznie ustawiony na permissive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam restrykcyjny. Jutro bądź pojutrze jak wyjdzie update zmieniam kernel, który nie wiem co będzie miał, ale podejrzewaam, że restrykcyjny. Zobaczę napiszę i za tydzień następny spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja się zapytam: jaką apką?

Mam w nowym kernelu restrykcyjny. Ja tam lubię aktualizować korektor dźwiękowy jak coś nowego wychodzi a Ty mi piszesz, że nie można tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to jaka... ?? jest w chmurze i nazywa sie se linux mode chenger. Klikasz tylko i zmieniasz z restrykcyjnego na permissivve i na odwrot. A wez tak z ciekawosci, napisz mi model telefonu i rom jaki masz jesli mozesz ja w weekend sie rozgladne za kernelem ktory mialby permissive ale poki co sprawdz ta apke. Dziala na 100% bo sam jej uzywalem na cm, tylko jest kwestia teraz czy za kazdym razem bedzie sie bootowal z gotowym permissive, jesli nie to poprostu po kazdym wlaczeniu trzeba przelaczac dlatego dobrze jest miec taki kernel ?

 

Mam na mysli ta apke

Jest w chmurze ale dodalem jeszcze tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności