Cze艣膰, je偶eli nie wiesz jak zacz膮膰 swoj膮 przygod臋 na forum sprawd藕 koniecznie te聽tematy!聽

Pierwsze kroki - Gdzie napisa膰 sw贸j problem oraz jak znale藕膰 tutorial.

Jak mog臋 podzieli膰 si臋 swoj膮 wiedz膮 tworz膮c poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj si臋, aby uzyska膰 dost臋p do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu si臋, b臋dziesz w stanie przyczyni膰 si臋 do tego miejsca, przedstawiaj膮c w艂asne tre艣ci lub odpowiadaj膮c聽na istniej膮ce聽problemy. B臋dziesz w stanie dostosowa膰 sw贸j profil, otrzymywa膰 punkty reputacji jako nagrod臋 za dodan膮 zawarto艣ci, a tak偶e komunikowa膰 si臋 z innymi u偶ytkownikami za po艣rednictwem prywatnej skrzynki聽plus wiele wi臋cej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu si臋 :)

41 post贸w w tym temacie

Zrob tak, zaraz po aktualizacji sflashuj arise kt贸re tam Ci odpowiada. A jakby co艣 posz艂o nie tak albo jakby co艣 Ci nie odpowiada艂o zrob reflash romu. Po prostu sflashuj builid na builid bez zadnego wipe. W聽ten spos贸b pozbedziesz si臋 arise. W g艂贸wnym w膮tku na xda jest 偶e nie ma uninstallera i tak si臋 mo偶na pozby膰 arise bo system to nadpisuje. Tobie to nie zaszkodzi, w sensie nic nie stracisz bo jeste艣 zaraz po update romu. Ja chcia艂em przetestowa膰 teraz 2.4 ale nie mog臋 bo nie mam backupa romu bez arise. Ewentualnie musia艂bym sflashowac rom jeszcze raz ale mi si臋 nie chce, za du偶o aplikacji systemowych odinstalowalem itp. Nie chce mi si臋 tego wszystkiego robi膰 jeszcze raz. Musz臋 czeka膰 do update romu ale m贸j na ca艂e szcz臋艣cie nie wychodzi co tydzie艅. Napisa艂em "na ca艂e szczescie" bo po ka偶dym update romu musia艂bym flashowac arise. Powiem Ci 偶e nie wyobra偶am ju偶 sobie s艂ucha膰 muzyki bez tego. We藕 sobie sflashuj 2.3.3 to dzia艂a na 100% a jak Ci si臋 b臋dzie nudzi膰 to pobaw si臋 2.4 bo tam jest du偶o dodatk贸w do wyboru itp. Nie wszystko 偶e wszystkim mo偶e dzia艂a膰... A ja w razie czego to nie wiele pomog臋 bo sam z tego jeszcze nie korzysta艂em. Ja jak przetestuje 2.4 po update romu to b臋d臋 ju偶 wi臋cej wiedzia艂 to dam zna膰.聽

Aaaa, 聽i po Flashu arise nie musisz wipe cache. Po prostu reebot.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

To wychodzi na to, 偶e za ka偶dym razem musz臋 A.R.I.S.E flashowa膰. No to niewygodne nie powiem. Niestety nie mam na razie jakiej艣 aplikacji kt贸ra mog艂aby za po dodaniu biuldu doda膰 w艂a艣nie ten korektor d藕wi臋kowy jak to jest w AICP gdzie masz zaznaczony zip do flashowania i jest dodaj plik. T臋skni臋 troch臋 za tym ale wol臋 aktualizacje co tydzie艅 ni偶 codziennie.

Udost臋pnij ten post

Ale jest dobrze... w nastepnym builidzie arise uninstaller b臋dzie ju偶 dost臋pny w Aroma Installer. W艂a艣nie przed chwil膮 si臋 dowiedzialem.IMG_20170129_191409.jpgIMG_20170129_191406.jpgIMG_20170129_191349.jpg

B臋dzie opcja install i uninstall. Du偶o wygodniej. Wtedy edytuje ca艂kowicie temat. 2.3.3 zostanie a 2.4 zast膮pi builid z uninstallerem. Jeszcze nie wiadomo czy to wydanie to b臋dzie ju偶 2.5 czy 2.4. Witold to zastanawiam si臋 czy ju偶 nie zedytowac i wyrzuci膰 2.4 bo ludzie raportuja du偶o b艂臋d贸w a ja 艣rednio mog臋 pom贸c. Nie chce mi si臋 robi膰 reflash ca艂ego romu. Potrzebuje kogo艣 kto by spr贸bowa艂 jak i czy dobrze to dzia艂a 馃槀

20170129_200405.jpg

Nie chwalac sie聽oczywiscie 馃槀馃槀 w support grupie u偶ytkownicy zachwalaja m贸j profil馃構

Tam Nick mam krkhahaXDA 偶eby by艂 taki sam jak na xda bo niestety w xda nie da si臋 zmieni膰.

Wi臋c zapraszam do przetestowania i jakich艣 opinii聽Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

Udost臋pnij ten post

W takim razie pobieram i nied艂ugo za to si臋 wezm臋. Wrazie czego b臋d臋 ch臋tny pom贸c gdyby co艣 nie pyka艂o. Angielski mam s艂aby ale z pomoc膮 t艂umacza i logicznego my艣lenia uda艂o mi si臋 skontaktowa膰 ju偶 z niejednym devem XD

Udost臋pnij ten post

Nie ma to jak google translate hehe馃榾 ja od kilku lat mieszkam zagranica to z czasem sie nauczylem rozmawiac ale jesli chodzi o pisanie to google zycie ratuje hehe

Tak siedze i dosc czesto zagladam tam do grupy to ludzie maja sporo problemow z 2.4 a 2.3.3 dziala wszedzie bezproblemowo. Juz dodalem to nie bede usuwal ale osobiscie polecalbym raczej 2.3.3 a 2.4 to raczej do zabawy i przetestowania.

Postanowilem zedytowac temat. Bedzie tylko 2.3.3 poniewaz w mojej opini 2.4 jest bardzo niestabilne. Bardzo duzo uzytkownikow zglasza problemy ze to nie dziala czy tamto. Lepiej bedzie jak zostanie 2.3.3 stabilna wersja zeby nie zniechecac uzytkownikow. Z downloadu 2.4 tez znika. Nastepny update bedzie jak pojawi sie stabilna wersja.

W downloadzie jest nowy toolbox 2.0 official. Mozna update zrobic jesli ktos chce. Flashujemy normalnie w twrp bez wipe.

Udost臋pnij ten post

Czyli sobie poczekam :)聽No nic jak co艣 b臋dziesz wiedzia艂 to aktualizuj temat :)

Udost臋pnij ten post

Spoko a 2.3.3 testowales.

Udost臋pnij ten post

Nie testowa艂em jeszcze.

Udost臋pnij ten post

Dzis sprawdzalem, 2.4 dalej widnieje jako alpha test. Dodam dopiero jak bedzie stabilne 馃槈

Udost臋pnij ten post

Ja w艂a艣nie czekam na 2.4 bardziej. Jak co艣 b臋dziesz wiedzia艂 to pisz. Ja b臋d臋 obserwowa艂 temat :)

Udost臋pnij ten post

Bede, bede.馃榿

No to sie doczekales.聽Deuteronomy 2.68 SwanSong stable relase 馃榿馃榿馃榿

Juz sie laduje. Proste do zainstalowania bo w arroma installer. Czyli mozesz z dodatkow wybrac czego potrzebujesz. Do chmury wysylam paczke z installerem aroma jakby ktos chcial to moge podeslac cala paczke zip do sflashowania.

Od siebie nie moge nic powiedziec na temat 2.68 bo bede testowac dopiero jak bedzie update dla mojego romu. Jedyne co wiem to tyle ze jest 2.68 bo od utworzenia projektu minelo 268 dni. Postaram sie dowiedziec co jest dokladnie w srodku i uaktualnic opis. Na chwile obecna wiem ze jest kilka dodatkow od sony w tym odtwarzacz chyba, dolby atmos, dolby digital, am3d i mozna wybrac vipera 2.4 albo 2.5.

Udost臋pnij ten post

Zanim zaczn臋 si臋 za to bra膰 potrzebny jest mi skrypt permissive?

Udost臋pnij ten post

Tak musisz przestawic kernel na permissive. Albo skryptem albo aplikacja.

Dodalem aplikacje do tego. Jest w folderze.

Maly update do 270. Podobno w 2.68 byly jakies bledy i teraz, dzis zostalo to poprawione tak wiec 2.68 znika i wrzucilem 2.78

Dzis kolejny update do 2.71. W zasadzie wszystko bylo dobrze pr贸cz jednego dodatku ICEsound. Teraz zostalo wszystko poprawione i ICEsound dziala poprawnie.

Udost臋pnij ten post

Jest update do 2.74

Udost臋pnij ten post

Update do 2.78 jesli ktos zainteresowany

Udost臋pnij ten post

2.79馃憤

Udost臋pnij ten post

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto