Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Rekomendowane odpowiedzi

Tak podejdzie. O ile to nie Ios???

Ja polecam czysty mod arise bez dodatków. Ostatnio tak używam i bardzo fajnie brzmi. Masz tu propa na:

Viper arise

Arkamys

Sound effect Stock (najlepszy)

Bez magisk kompatibyli.

arise_customize.prop

Załaduj później profil ten co dodałem w wątku. On ma irs z atmos. Powinno grać fajnie. U mnie jest spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś mi bardzo dziwne pytanie hehe na które nie znam odpowiedzi bo nigdy nie zdążyło mi się flashowac tego na nie zrootowanym. 

Nooo jest ale mod arise ewoluował. Teraz podobno działa nie tylko na permissive status kernel. Nie zmieniłem nic w wymaganiach bo odkąd pamiętam to moje Romy przychodzą z kernelem w permissive status i nie wiem jak to do końca wygląda i czy na pewno zadziała ale podobno tak. Podobno permissive status jest wymagane tylko do dodatków. Nie mam pewności. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak proszę pana. Stock edition.

Co do reszty nie mam pewności bo nigdy nie miałem kernela restrykcyjnego. Moje informacje co do tego opierają się na tym co mówią developerzy z arise team. Jakiego roota posiadasz? Magisk czy supersu? I podobno niektóre moduły nie działają. Dam Ci propa na czysty mod arise bez modow. Sam takiego używam z convolerem atmos i działa rewelacyjnie.

Łap tu mój profil. Wszystko wklejasz odpowiednio katalogami do głównego folderu w pamięci wewnętrznej ViPER4Android. Później ladujesz z aplikacji viper. 

Default.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kilka miesięcy temu, ale nie pykło. Mam obecnie ROOT od LineageOS. Magiska zainstaluję jak przyjdzie 8.1 od LineageOS wtedy się pobawię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam arise działa nie tylko na permissive kernel ale wtedy tylko czysty kod arise bez dodatkow ale prop na to zróbcie już sobie sami. Przypominam że prop trzeba wyciągnąć z paczki getting_started/ your_system. Tam jest prop. Należy skopiować do pamięci wewnętrznej i edytować do woli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności