Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdze wiecej przez weekend.

 

Panowie dodalem nowy profil, rewelacyjny, zaje.... i wogole??? Skonczylem dzis prace o 2 w nocy i nie moglem spac, dlatego tez pobawilem sie troszke viperem. Zapraszam do przetestowania i podzielenia sie swoimi spostrzezeniami?. Profil z glebokim basem i dosc wzmocniony dzwiec, sprawdzi sie tylko na dobrych sluchawkach lub glosnikach.

Moje Profile Viper/Viper Arise

 

Dzis w nocy byl update do 2.93 a jutro zaraz po pracy sam bede testowac?

 

Update do 2.94

 

Ja tak dodaje te updaty ale powiem wam szczerze ze jak czytam problemy uzytkownikow to az odniechciewa mi sie flashowac nowe builidy. W mojej opini 2.3.3 jednak to najstabilniejsza wersja. Arise team utrzymuje ze kazdy update to stabilna wersja ale w takim razie po co ich az tyle. Czasem jednej nocy wychodza np. dwa. Ja juz jestem na 2.3.3 od bardzo dawna i powiem wam ze chyba odpuszcze sobie flashowanie nowego builidu? Jakby jednak cos sie zmienilo to dam znac i napisze co mysle ?

 A tutaj dozuce temat z profilami itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A więc zostało mi zrobić co trzeba. Tylko pytanie czy za każdym razem muszę flashować rzecz, która powoduje, że Kernel jest pobłażliwy czy tylko raz i co update instalować A.R.I.S.E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj widzialem, jest update do 3.07. Bede flashowal ale dopiero w weekend. Muszs sflashowac update romu i pozniej nowy builid arise. Sluchaj kernel musi byc caly czas poblazliwy i musi sie taki botowac. Tam w instalerze arise aroma teraz jest nawet taki skrypt ktory zmienia na poblazliwy ale czy dziala....? Nie mam pojecia bo moj kernel przychodzi z romem juz poblazliwy. Aaaa i testowalem arise na najnowszym lineage os i tez dziala??? polecam sflashowac viper arise + am3d ziarne. Nic wiecej, ta konfiguracja dziala na 100% i jak dla mnie w zupelnosci wystarczy.

A nieee, ten update to beta test wiec nie ma update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Casper Patrick Fume napisał:

Note 3 Lineage OS 14.1 działa ?

Dziala na wszystkich telefonach i wszystkich romach. Jedyne wymagania sa takie jak napisane w temacie.

Cyanowy lenowo jaki masz model telefonu? Procesor mam na mysli... pochodne do snapdragon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz tutaj najnowszy builid. Pobierasz i wklejasz plik prop do pamieci wewnetrznej i flashujesz. To konfiguracja bibliotek tylko dla snapdragona. Korzystajac z mojego propa sflashujesz:

Viper Arise 2.5.0.5

Am3d

Arkamys

TollBox

Dts client

Ape music

Biblioteki dzwiekowe Asusa

ARISE Deuteronomy 3.09 SwanSong Modular Installer

arise_customize.prop

 

NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA DOTYCZACE TEGO POSTU. JEST TO ARISE NAJNOWSZY BUILID BEZ AROMA INSTALLER DLATEGO NIE MA GO W TEMACIE. NIE BEDE KONFIGUROWAL PROPA DLA KAZDEGO Z OSOBNA. ZA DUZO PISANIA W INSTRUKCJI. BEDZIE AROMA TO DODAM.

PRZEPRASZAM

 

Masz tu jeszcze link do profili te podpisane am3d fajnie dzialaja z am3d.

Moje Profile + irs + DDC Viper/Viper Arise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Casper Patrick Fume

 

Możesz mi napisać co dokładnie zrobiłeś? Ja w teorii zaflashowałem zip i tyle i wywaliło błąd niepowodzenie i pokazało ścieżkę.

@PatrzKomuUfaszGb

 

Gdzie mam ten plik .prop wrzucić? Bo zaczynam rozumieć w czym rzecz, a ty mi nie wyjaśniłeś o co chodzi. Dlatego mi nie idzie instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie rozwiązałem chyba problem. Wystarczy, że pobrałem i zainstalowałem samo ViperARISE 2.5.0.5 po czym zainstalowałem plik od @PatrzKomuUfaszGb i... Przeszło. Nie musiałem .prop robić. Zobaczymy jaki skutek będzue.

Niestety to nic nie dało. Poddaję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety nie będzie więcej update z Aroma Installer. Tylko z customize prop tak więc to ostatni oficjalny update z Aroma.

Jeśli ktoś zainteresowany to tutaj linki do poradników. Za dużo możliwości konfiguracji dla każdego z osobne. W tym bolidzie działa na restrykcyjnym itp. Zapraszam do lektury ???

Link do wątku XDA

Google +

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności