Cze艣膰, je偶eli nie wiesz jak zacz膮膰 swoj膮 przygod臋 na forum sprawd藕 koniecznie te聽tematy!聽

Pierwsze kroki - Gdzie napisa膰 sw贸j problem oraz jak znale藕膰 tutorial.

Jak mog臋 podzieli膰 si臋 swoj膮 wiedz膮 tworz膮c poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj si臋, aby uzyska膰 dost臋p do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu si臋, b臋dziesz w stanie przyczyni膰 si臋 do tego miejsca, przedstawiaj膮c w艂asne tre艣ci lub odpowiadaj膮c聽na istniej膮ce聽problemy. B臋dziesz w stanie dostosowa膰 sw贸j profil, otrzymywa膰 punkty reputacji jako nagrod臋 za dodan膮 zawarto艣ci, a tak偶e komunikowa膰 si臋 z innymi u偶ytkownikami za po艣rednictwem prywatnej skrzynki聽plus wiele wi臋cej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu si臋 :)

73 post贸w w tym temacie

PicsArt_09-26-02.10.04.png

Screenshot_20170108-085811.png

Screenshot_20170108-085829.png

opis.png

Witam wszystkich. Wiem 偶e du偶o u偶ytkownik贸w chce ale... ma z tym problem, nie wie jak itp. Wi臋c postanowi艂em zamie艣ci膰 poradnik jak zainstalowa膰 popularny mod bazuj膮cy na Viper4Android.聽Jest to audio mod najlepszy jaki narazie jest. Jest najbardziej kompatybilny, dziala na CM I wszelakich stock. Sterowniki s膮 preinstalowane ( czyli nie trzeba ich aktualizowa膰 po sflashowaniu moda) dodam link do w膮tku gdzie mo偶na troch臋 si臋 zorientowa膰. Link do pobrania b臋dzie z mojej chmury gdy偶 to du偶o prostsze rozwi膮zanie dla wielu u偶ytkownik贸w. B臋dzie wszystko co trzeba w jednym miejscu, BusyBox itp. Tam te偶 znajdziecie moje profile, IRS itp.

馃憠SwangSong鈩 3.31聽- Stabilne

馃挜Link do w膮tku Xda聽Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

馃挜Link do spo艂eczno艣ci Google聽Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

馃挜Grupa Telegram聽Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

wymagania.png

1. Android minimum 6.x

2.聽Root

3.聽BusyBox ( je艣li flashowales TouchWiz to prawdopodobnie ju偶 masz)

4.聽Twrp (custom recovery)

5. SE for Android - status permissiveScreenshot_20170108-091710.jpg

instrukcja.png

1. Skopiuj pliki do pamieci telefonu lub na karte pamieci

2. Flash arise i wybierz w aroma ktore opcje Cie interesuja

3. Reebot to system

Po sflashowaniu u偶yj root Explorera聽Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

przejd藕 do root/system/su.d i zobacz czy jest tam plik o nazwie arisesoundserver, je艣li nie skopiuj go聽do tej lokalizacji. Znajdziesz go w聽ARISE Sound Systems Deuteronomy 2.2.3.zip/customize/su.d

(Ten punkt dotyczy kazdej jednej wersji arise. Trzeba po flashu sprawdzic czy plik "arisesoundserver" jest tam gdzie powinien)

Prawid艂owo powinno to wygl膮da膰 tak

Screenshot_20170108-101824.jpg

Nadaj mu uprawnienia w root Explorer. Prawid艂owo wygl膮da to tak

photo_2016-12-21_08-10-10_211216141057.jpg

pobierz.png

Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

1 osoba lubi to

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Przeniesione do "dodatki do rom贸w"

Jak bd mia艂 lepszy net to ogarn臋

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

Udost臋pnij ten post

Dzieki

Mam nadziej臋 偶e wszystko jest zrozumia艂e i jasne do poj臋cia pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post

Ja rozumem, mam nadzieje ze inni u偶ytkownicy rownie偶 zrozumi膮 :) najwy偶ej sie wyja艣ni co i jak

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

Udost臋pnij ten post

Ogarnij, ogarnij bo naprawd臋 warto. Oczywi艣cie mo偶esz te偶 zainstalowa膰 sam mod lub sam dolby, nie jest powiedziane 偶e musisz to instalowa膰 z dolby. Ale warto to mie膰 podnosi poziom d藕wi臋ku. Dorzucilem te偶 kilka plik贸w IRS wystarczy je wrzuci膰 do viper4Android/Kernel i p贸藕niej w Viper Arise klikasz na convoler i wybierasz co tam chcesz. Od siebie mog臋 poleci膰聽Dolby Pro Logic II.

Udost臋pnij ten post

Co za d藕wi臋k... :o:D Dzi臋kuj臋 za modka i polecam ;)

1 osoba lubi to

Udost臋pnij ten post

Ciesz臋 si臋 偶e komu艣 r贸wnie偶 si臋 podoba. Ja po instalacji romu pierwsze co zawsze flashuje te偶 arise. W 偶yciu nie s艂ysza艂em takiego czystego d藕wi臋ku jak tutaj. Oczywi艣cie wiadomo 偶e musisz mie膰 te偶 dobre sluchawki czy tam g艂o艣niki bo na zwyk艂ym zlomie nie jeste艣 w stanie us艂ysze膰 tej r贸偶nicy. Spr贸buj sobie mojego profilu, gdzie艣 tam jest w tym folderze na mega. Tylko wiesz jak to dzia艂a... musisz przenie艣膰 pliki do folder贸w do folderu vipera tak jak s膮 spakowane i p贸藕niej zaaplikowac profil.

Udost臋pnij ten post

Wszystko dzia艂a :)

Screenshot_2017-01-20-17-40-05.png

Tylko po ustawiac

1 osoba lubi to

Udost臋pnij ten post

膭 na jakim romie? Z ciekawo艣ci pytam.

Udost臋pnij ten post

A prosz臋 bardzo聽Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

Po prostu boski聽d藕wi臋k :)

1 osoba lubi to

Udost臋pnij ten post

Dzi臋ki za linka.

Udost臋pnij ten post

Niewiem czy przenios艂e艣 folder z mega czy oni maja problemy, bo w tej chwili nie da sie wej艣膰 do twojego linku.

Udost臋pnij ten post

Nie, ja nic nie przenosilem. A co pokazuje? Leasing ca艂y czas? Je艣li tak to problem le偶y po ich stronie. Je艣li ja bym przeni贸s艂 to by艂by komunikat 偶e plik nie istnieje czy co艣 w tym rodzaju.聽

U nich jest problem bo nawet si臋 zalogowa膰 nie mog臋.聽

Udost臋pnij ten post

No tak jednak Mega cos sie syp艂o ;)

Udost臋pnij ten post

Ale je艣li chodzi艂o o profil to lap tutaj. Ma艂o zajmuje tak偶e spoko

M贸j Profil.zip

Udost臋pnij ten post

Niech mi kto艣 powie czy na Motce na Custom ROM'ie 7.1.1 to zadzia艂a. Jestem tym bardzo zainteresowany :)

Udost臋pnij ten post

Z tego co mi wisdomo to jedyne problemy wystepuja na Sony. Bardzo cz臋sto ludzie raportowali bootlop. Nie jestem w stanie Ci odpowiedziec jak to zadzia艂a akurat na motce ale z tego co mi wiadomo jest to jak narazie najbardziej kompatybilny audiomod. Dziala na stocku i na aosp. Jedyne wymaganie jakie musisz spe艂ni膰 to minimum Android 6.0. Proponuj臋 Ci zrobi膰 backup przed instalacja bo nie ma uninstallera do tego je艣liby posz艂o co艣 nie tak. Og贸lnie to jest mod na wszystkie telefony z androidem minimum 6.0 my艣l臋 偶e powinno dzia艂a膰 ale musisz sam stestowac. Ewentualnie napisz model i ROM to zawsze mo偶na popyta膰 w suport grupie馃榾 czy kto艣 korzysta艂 z tego moda na tym co Ty masz.聽

Albo wyzej masz link do grupy to sam zapytaj a jak nie masz konta i nie chce Ci si臋 zak艂ada膰 to mog臋 ja zapyta膰 konkretnie o to na czym jeste艣 nie ma problemu. Ale raczej powinno dzia艂a膰. Czytam codziennie w膮tek i tak samo w grupie i ludzie to flashuja na wielu r贸偶nych telefonach i romach. Miui, TouchWiz, CM itp.聽

Udost臋pnij ten post

Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

M贸j ROM to czy艣ciutki AICP ROM na Nougacie z Kernel Optimus. Popytaj nie 偶ebym by艂 leniwcem ale dzi艣 mam troch臋 do ogarni臋cia bo ca艂y dzie艅 by艂em w Krakowie :)

Udost臋pnij ten post

A telefon jaki model?

To nie problem tylko daj mi dok艂adny model bo jak kto艣 zapyta to nie odpisze 偶e nie wiem馃榾

Patrzylem na Xda. Ludzie uzywaja tego na聽AICP 7.1聽

Udost臋pnij ten post

Motorola Moto X Play 16 GB

Udost臋pnij ten post

Kazdy pisze 偶eby spr贸bowa膰, 偶e powinno dzia艂a膰 bez problemu. Ale nie trafi艂 si臋 nikt z tym telefon kto m贸g艂by si臋 wypowiedzie膰 ale developerzy tw贸rcy tego moda twierdza 偶e powinno dzia艂a膰 bo to og贸lnie na wszystkie telefony. Musisz spr贸bowa膰.馃榾

Udost臋pnij ten post

Ma艂y update 馃榾 pojawi艂a si臋 wersja 2.4 z mo偶liwo艣ci膮 instalacji przez Aroma Installer. Du偶o nowych dodatk贸w. Sam nie testowa艂em ale dzia艂a膰 dzia艂a. Mi dobrze z 2.3.3 Pewnie jak mi si臋 b臋dzie nudzi膰 to sprawdz臋 co to馃榾

Udost臋pnij ten post

A偶 spr贸buj臋 bo jestem na Lineage OS :)

1 osoba lubi to

Udost臋pnij ten post

Tylko zrob backup wczesniej馃榾 bo za聽ta wersje wersje nie recze聽100%. Ludzie pisz膮 偶e dzia艂a ale sam osobi艣cie jej nie testowa艂em. Jakby艣 m贸g艂 to daj zna膰 czy wszystko dzia艂a.

Zaktualizowalem ca艂y w膮tek bo pojawi艂o si臋 kilka wariant贸w instalacji i du偶o dodatk贸w.聽

Aaaa wa偶na kwestia. Nie mo偶na flashowac nowej wersji na star膮. Trzeba przywr贸ci膰 backup kt贸ry zosta艂 zrobiony przed flashowaniem arise i dopiero na czysto sflashowac nowy builid. Wiem.... 偶mudne to ale niestety nie ma uninstallera jak napisa艂em w w膮tku dlatego backup to podstawa. P贸藕niej mo偶na testowa膰 nowsze builidy. Mo偶na te偶 sflashowac rom kt贸ry masz zainstalowany jeszcze raz. To niczemu nie zaszkodzi, jedynie je艣li co艣 modyfikowales to p贸jdzie psu w du... teraz sam zapomnia艂em bacupa zrobi膰 wi臋c zostan臋 z 2.3.3 do nast臋pnego update romu.聽

Udost臋pnij ten post

Ja mam cotygodniowe aktualizacje wi臋c musz臋 tydzie艅 czeka膰 XD No nie wiem troch臋 mnie tym odstraszy艂e艣 a potrafi臋 PowerAmpem nie藕le podkr臋ci膰 fona.

Udost臋pnij ten post

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 dodawa膰 komentarze

Dodaj konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 tutaj.

Zaloguj si臋 teraz