Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5 G900F] Usuwanie aplikacji z paczki Gapps - CyanogenMod


Exclusive .Previews

Pytanie

Witam , jestem tu nowy i dopiero zaczynam przygodę z cyano 
mam pytanie , zainstalowałem cyanogenmod na moim samsungu s5 g900f jednak pobrałem Gaaps'a z dużą ilością aplikacji które nie są mi potrzebne , czy jest teraz jakaś możliwość odinstalowania ich z poziomu systemu ? 
i pytanie w drugą stronę gdybym chciał zainstalować aplikację aps pobraną z zewnętrznego zródła na systemie to czy jest taka możliwosc ? jesli tak to poproszę o instrukcje lub link z instrukcja jak to zrobić na cyan 
i ostatanie pytanie dotyczy aplikacji aparatu , czy jest dostepna instalka oryginalnej aplikacji aparatu tak jak to było na androidzie 6.0.1 w samsungu s5 ? ew jaka dobrą aplikację aparatu polecacie do robienia zdjęć z bliższych odległości min , może być rónież płatna

Z góry dziękuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W dziale dla zielonych jest temat o Gappsach. Aplikacje możesz usuwać przez menagery plików z obsługą root. Można usuwać również przez aplikację ze sklepu Usuwanie aplikacji systemowych autorstwa JRummy. Aplikacje z zewn źródła normalnie tak jak instalki Windows. System jedynie poprosi cię o zaznaczenie w ustawienieniach zabezpieczeń nieznanych źródeł.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności