Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L Fino]Secure Booting Error! Nie mogę wejść w żaden tryb


Damian Dubowski

Pytanie

Witam,

Mam telefon LG L Fino i gdy go chce uruchomić to wyskakuje "Secure Booting Error! Cause: boot certification verifyr". Nie mogę wejść w żaden tryb bo wyskakuje logo(czasem bez) i napis "Secure Booting Error! Cause: boot certification verify". Telefon wykrywa jako dysk wymienny z dwoma folderami o nazwie image i verinfo. Prosiłbym o dokładną instrukcję co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
9 minut temu, King_Stone_69 napisał:

https://forum.cyanmod.pl/index.php?/topic/7951-[LG-L-Fino]-Secure-booting-error

Naucz się zakładać tematy. Regulamin forum tego wymaga.

Tap, tap, tap - morsem z LGE
 

Naucz się moderować, użytkownik tamtego tematu napisał, że może wejść w recovery ;) a ja niestety nie mogę w dodatku zmieniłeś temat na taki, że kto ma wiedzieć, że chodzi o "Secure Booting Error! Cause: boot certification verify".

 

ps. Naucz się moderować :)

ps2. Czytać też :)

ps3. Nie potrafisz pomóc,  nie nabijaj sobie postów :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nazwa tematu ma zawierać krótki opis problemu. W poście się dokładnie opisuje swój problem. Dziękuje za "pouczenie". Dopiero zaczynam moderować na tym forum. A wracając do tematu... Niestety, stwierdzam, że bootloader jest rozsypany. Widziałem w dziale dla LG G2 poradnik rozwiązujący podobny problem do twojego. Niestety, nie wiem czy to zadziała. Może też zostać tylko wgrywanie Service Boxem.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jest jakiś sposób aby wgrać to szybko i nie męcząc się w naprawy jakiś nowy stock czy coś(jestem zielony). Więc chciałbym krótko i na temat np."wgraj to tym i powinno działać".

 

ps. Przepraszam za trochę chamstwa, ale już pobierałem linuxa i próbowałem tam coś się bawić, ale g*wno z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze, rozumiem. Telefon zdechnięty i trzeba się wyżyć [emoji23] Żeby zrobić coś samemu trzeba mieć ten download. To jest droga do samodzielnego modyfikowania. Bez tego ani rusz. Jeśli nie wejdziesz w niego to nic nie zrobisz. Jeszcze mi przyszło do głowy uszkodzenie płyty głównej.

Tap, tap, tap - morsem z LGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Mam identyczny problem, nigdzie nie da się wejść, autor rozwiązał już ten problem ? 


Co mi się zdaje że nie.
Jak to nie zadziała. To tylko box serwisowy typu Octopus zostaje.
Tym każdego lg się postawi.
Nawet martwego

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności