Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

 [LG K8] Wgrywanie czystego firmware/ systemu LG Flash Tool


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

 [LG K8] Wgrywanie czystego firmware/ systemu LG Flash Tool


Flashtool różnie reaguje z różnymi telefonami- często są problemy podczas instalacji. W razie czego piszcie i poszukamy rozwiązania. Nadmienię, iż jest to oficjalna metoda stosowana w serwisach, ale nie chwalcie się że z niej korzystaliście. 

 

Wymagania:

  • stock firmware http://lg-firmwares.com/lg-k350n-firmwares/
  • program flashtool 2014 https://drive.google.com/folderview?id=0B7HOe5UtQXT-flJBOV9mdWNpU2Yxa1pKSVc5QTE0ZG9aVnlDcmdjTWZxTDRKdU5iUVdKT2c&usp=sharing
  • telefon oczywiście
  • kabel usb

 

  1. Pobierz pliki, zainstaluj przede wszystkim sterowniki USB 
  2. Wchodzimy w tryb Download w telefonie ( wyłączamy go, na wyłączonym wciskamy Volume UP i podpinamy pod por USB- po chwili powinien uruchomić się tryb Download Mode)
    Otwieramy program LG Flash Tool - najlepiej jako administrator
  3. W pierwszym oknie zaznaczamy DIAG i CDMA
  4. W Select KDZ file - wybieramy plik z stock firmware
    Następnie możemy wybrać następujące opcje:
    flashtool1.pngflashtool2.png
  5. Normal Flash - instalacja bez wipe, czyli instalacja na istniejący soft
    CSE Flash  - instalacja z wipe, wymazuje wszelkie dane użytkownika
    flashtool3.png
  6. W kolejnym oknie wybieramy START
    flashtool4.png
  7. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to wyskoczy nam kolejne okno:
    flashtool5.png
  8. Wybieramy kolejno:
    a. Clear phone Sofrware....
    b. Zmień z County na Different Country
    c. Laungage - wyszukujemy Polish
  9. Potem klikamy OK
    Po chwili powinno pojawić się okno, które rozpocznie nowe wgrywanie firmware. Może to potrwać nawet do 20 min.
    Po ukończeniu wgrywania uruchomi się telefon z nowym firmware. 


Poradnik jest dziełem @NeoCM, ja TYLKO zmieniłem go tak, by użytkownicy modelu LG K10 wiedzieli jak wgrać poprawnie software na swoje urządzenia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę wyzerować telefonu :/ chciałem poprzez flashtool bo nie pamiętam hasła do Google (po resecie prosi o zalogowanie do Google) ale po około dwóch minutach pojawia się błąd. Ogólnie sam program działa dziwnie, mianowicie przy sprawdzaniu sterowników USB po dojściu do ok 35% gwałtownie cofa się o 10% do tyłu i dwie sekundy potem skacze do 100% i przechodzi do wypakowania softu. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie !!! Jak bym mógł prosić to pomóżcie w kwestii wgrania bez brandu softu do LG K8 LTE , otóż robię dokładnie wszystko jak wyżej jest pokazane i cały czas mam komunikat , że mam się połączyć z administratorem systemu i nie chce w ogóle mi telefonu zaktualizować. Dodam, że sterowniki mam wgrane , żadnych komplikacji w menedżerze urządzeń nie ma czyli sterowniki dobrze zainstalowane , debugowanie USB włączone... Bardzo proszę o pomoc bo ręce mi już opadają mówiąc kolokwialnie. Pozdrawiam

skan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności