Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Blade a452] Potrzebuje czysty ROM


Matimen

Pytanie

Witam,

Mój młodszy brat zrobił hard reset telefonu ZTE Blade A452 i żeby korzystać z tego telefonu trzeba przejść "weryfikacja google", czyli wpisać e-mail i hasło do konta

google jakie było przypisane na początku do tego telefonu, lecz niestety on zapomniał tego maila i teraz jest problem bo nie da się tego ominąć i pozostaje wgrać od nowa softa...

Szukałem troche po internecie i nie mogłem nigdzie znaleźć softu do niego ani też żadnego custom softa  do niego.. 

W końcu dotarłem na te forum i postanowiłem poprosić o pomoc, czy ma ktoś linka do tego softa, może być nawet jakiś custom cyanogenMod czy coś w tym stylu... lub może wiecie jak rozwiązać ten problem w inny sposób niż wgrywanie od nowa softa.

Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zakładam że zrobiłeś wipę bo miałem ostatnio "do naprawy" 4 podobne problemy :) Jest bardzo prosty sposób O ILE telefon obsługuje OTG. Wrzucasz plik na pendrive, podłączasz go kabelkiem OTG do telefonu, wskakujesz do folderu, odpalasz apkę i instalujesz. Po instalacji apka jest na autorunie i wbiega do ustawień. Stamtąd cofasz do głównych ustawień -> kopia i kasowanie danych -> ustawienia fabryczne -> profit ! :D Trochę nad tym sam głowiłem ae na mądrych stronach znalazłem apkę z wyjaśnieniem o co biega i zadziałało za każdym razem :) Testowane na BODAJŻE Galaxy A3 i A5, Core Prime i chyba Sony Xperia któraś. Głupie zabezpieczenia androida 6.0 :P Pozdro od C.H. ;) 

samsung bypass google verify.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności