Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Galaxy S3] Jakie Gapps'y?


Sliniak Tube

Pytanie

Witam... Będę w ten weekend wgrywał CM13 na Samsung Galaxy S3 i jaki mam wybrać wariant Gapps? Czy jak wybiorę Pico to wszystko będzie normalnie chodzić czy muszę wybrać Stock lub Full? Czy jak zainstaluje Mini to czy będę mógł odinstalować Google Now Launcher?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Prawie to nie ma znaczenie. Dlaczego prawie? Bo jeśli nie ma tak jak w Samsungu Galaxy S2 powiększać partycji to można w zasadzie każde Gapps'y sobie wgrywać jakie się żywnie spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, CyanowyLenovo napisał:

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Prawie to nie ma znaczenie. Dlaczego prawie? Bo jeśli nie ma tak jak w Samsungu Galaxy S2 powiększać partycji to można w zasadzie każde Gapps'y sobie wgrywać jakie się żywnie spodobają.

Oglądałem kilka poradników i chyba nie trzeba, inni instalowali TWRP przez Odina a potem CM13 i właśnie Gappsy każdy inne instalował i to mnie zastanawiało. Czyli spokojnie Pico mogę instalować? Rzeczy typu kalkulator itp. będą normalnie działać tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 4.11.2016 o 18:54, King_Stone_69 napisał:

No ale jak podawałem w tym moim temacie link do Gappsów to nie ma tam wyboru między Stabilnymi a Nightly. Wgraj Nano i będzie git.

Wysłane z mojego nowiutkiego LG G3
 

Wersja Pico też działa. - przy wersji Nano nawet nie warto skoro wersja "Pico" działa.

Przy okazji jak ktoś potrzebuje wyłącznie "Google Play": Wersja Pico najlepiej to służy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności