Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Homtom HT7] Jak odceglić telefon?


handrew

Pytanie

Witam. Mam problem z próbą ratowania cegły homtom ht7. Nie che sie rozpisywać jak do tego doszło ale opierając sie na watku hom tom problem po aktualizacji  kilku tutorialach próbowałem za pomocą sp flash tool wgrac stocowy rom. Ale od poczatku. Telefon po próbie odpalenia z recowery sie przyciął i odpalał tylko do loga homtom- dalej nic. Za pomaca flash tola udało mi sie wgrac stock rom z tej http://www.needrom.com/download/original-homtom-ht7-firmware-rom/            i telefon uceglił sie na amen- nie reagował na przyciski ani nic. Zainstalowałem stock rom z innego linku gdzies z google drive i to samo. Po tym zbiegu trzeba było od nowa instalowac sterowniki MTK do win. Zainstalowałem po kolei 3 rózne romy z rosyjskiej strony i .... tel instaluje sie w komp (widac pliki w eksplaratorze ) i sie wlącza działa dotyk bo słychac dzwieki przewijania  i.... jasnoszary ekran. Nic wiecej. Mam pytania co robie źle i jak odceglić tel. Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, DusieK napisał:

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

zacznijmy od początku, SP FLASH TOOL jest?

Dzięki za szybka reakcje-  tak jest SP FLASH TOL (SP_Flash_Tool_v5.1628_Win) to przez niego wgrywałem rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 Kurcze znów uciekł i nie widac go w flash toolu - zainstaluje sterowniki lub zmienie port usb  to sie pojawi - niestety zrobie to po poludniu bo dziś.... taki dzien i obowiazki . Dzieki za odzew. M

Oki mam 5 minut w przelocie-nic sie nie pojawia- po prostu czerwony pasek postępu na dole z 2 sek i pojawiaja sie dane po prawej stronie- czyli Chip info . Oto scren

scren rus 1.JPG

 

 

Edytowane przez handrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności