Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note Pro 12.2] Problem z wgraniem CM11 na tablecie Samsunga.


Adam120

Pytanie

Witam. Może na tym forum mi ktoś pomoże.

Witam wszystkich na forum. Jestem tutaj nowym użytkownikiem i mam do was prośbe. Otóż czy jest ktoś na tym forum co posiada obojętnie jakiego smartfona, ale z androidem 4.4.3 lub 4.4.4 kitkat z rootem? Jeśli tak to czy mógłby ktoś sprawdzić jedną aplikacje czy działa ze sklepu google play?

Bardzo mi zależy na tym, bo nie wiem czy będzie działać na tej wersji systemu. Na 4.4.2 działa, ale spotkałem sie z komentarzem w sklepie google play, że właśnie na 4.4.3 i 4.4.4 nie działa. Czy ktoś byłby tak miły i sprawdził mi czy działa? Aplikacja waży 270KB tylko. Pytam dlatego, gdyż chce wgrać do tabletu cyanogenmod 11 ale on jest tylko w wersji 4.4.4 kitkat bądź nowszej. A nie chce wgrać, żeby potem nie działało, bo nie wiem czy da sie potem cofnąć do stockowego romu samsunga. Sprawdził by mi ktoś z forumowiczów??? Link do aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=de.tsorn.FullScreen&hl=pl

Dobra. Widze, że nikt tutaj nie posiada kitkata. Więc spróbuje sam przetestować tylko jest jeden problem i myśle, że teraz ktoś mi pomoże. Otóż chciałem wgrać cyanogenmod 11 pod tableta note pro 12.2 samsunga. Najpierw pobrałem apke ze sklepu play flashity i zainstalowałem twrp v 3.0 i po przytrzymaniu power i volume + uruchamia sie twrp team win na niebiesko. Wybrałem backup na karte sd, wyczyściłem dane wipe itp. i potem chciałem zainstalować cm11 i gapps. I nie zainstalowałem. Po wybraniu cm11 i kliknięciu zainstaluj na początku wyskoczył błąd z napisem na czerwono. Tablet nie chciał w ogóle sie uruchomić, był czarny ekran. Już myślałem, że uwaliłem taba, ale na szczęście zrobiłem backup i udało sie przywrócić stary system. A może złe pliki pobrałem?  Podaje linki do plików i film z którego brałem przykład. Czy może mieć to związek z zablokowanym bootloaderem jeśli tak to jak sprawdzić czy mam go zablokowanego i jak go odblokować??? Czekam na odpowiedź. Myślę, że teraz ktoś mi pomoże. A moderatora prosze o przeniesienie wątku chyba do romy i modyfikacje. 

Pliki https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001614294 CM11

https://www.androidfilehost.com/? Gapps

Film 

http://

Wywala taki błąd.

 

DSC01841.thumb.JPG.0cf7433cc1ed063be48eb0c9ebd72df7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie używaj flashify na przyszłość,  poza tym wgrywasz system nie na Twój tablet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pelikan jak nie na mój? To czym mam wgrać przecież przez twrp też sie da tak??? Jeśli nie mój to skąd mam wziąć na mój aby był cm11.????

Czy z tej strony są dla mojego tableta.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-pro-12/development/rom-cyanogenmod-11-android-4-4-4-sm-p900-t2893051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

może to być też przez nieaktualną wersję custom recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pelikan twrp wersja 3.0.2 to najnowsza chyba? Potem sprawdziłem na 2.8.0 i też nic. Więc moje pytanie jest takie skąd mam ściągnąć do mojego taba cm11.

Z tej strony co podałem wyżej mam jakieś ściągnąć???? Jeśli tak to jakie??? Znasz troche temat pewnie, a może mam zablokowany bootloader????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bootloader nie ma nic tu do rzeczy,  tmp_29301-Screenshot_20161019-1600381830382128.pngPodaj mi dokładny model urządzenia jak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie o to mi chodzi że lollipopa nie chce. Chce kitkata. Jest lepszy i szybszy i mnjej ramu pożera. Więc szukam CM11 tylko i wyłącznie. Aktualnie mam stockowy rom samsunga z mulącym TW i chciałbym wgrać czysty sam android najlepiej 4.4.2. aby aplikacja fullscreen mi działała. Czy jest taki????? Pelikan możesz mi napisać jaki wgrać CM11. Bo już nie wie  gdzie szukać pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale tutaj chyba kamera nie działa. Na filmiku też jest to pokazane włącza sie unfortunatelly czy coś takiego. A chce żeby kamera działa. Może rysik nie działać ale kamera tak.

A słuchaj Pelikan jak bym sprawdził i wgrał to co przesłałeś to mógłbym wrócić do poprzedniego przez opcje przywróć?????? Dało by rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasne że dał by się wrócić do stocka odinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz oppen gapps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności