Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace GT-S5830i] Problem z wgraniem ROM-u


hazel80

Pytanie

Witam wszystkim forumowiczów.
Mam problem z tym modelem jak w/w tytule.Otóż dostałem ten telefon od znajomego -starszego człowieka, aby mu wgrać nowy rom.

Więc po odpaleniu jego od razu wchodzi w recovery (nie muszę wciskać żadnych kombinacji alpejskich) - na dole ekranu jest jedynie komunikat

--Appling Muti-CSC-. Co dalej? Po wgraniu na kartę SD roota, CWR i samego ROMu nic nie da się zainstalować:

E:Can't open/tmp/sideload.package.zip(bad)

Installation aborted.

Same bad-y i Installation aborted.

Nie wiem o co kaman tym bardziej, że przez odina próbując wgrać ROM nie wykrywa mi tego telefonu albo wyskakuje mi komunikat na kompie, że urządzenie jest uszkodzone tak samo w przypadku np.kies-a z wgranymi poprawnie sterownikami kabla usb na pudło. Próbowałem na 4 kompach to samo z połączeniem przez usb.Wipe data/factory reset jakby nie działało stoi w miejscu, wipe cache ok. Dodam iż w tryb download mode wchodzi bez problemu. I oto nasuwa się pytanie czy wgrywanie

czegokolwiek ma tutaj jakiś sens czy to tzw.ustrojstwo wyrzucić przez okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 7.05.2015 o 16:11, Download98 napisał:

Działa.

Nie będzie następnego razu-to jest akcja jednorazowa ----tylko coś pomóżcie spodziewałem się konkretów ale widze że 

p.Gabi -jeżeli tak przeszkadzam w temacie to proszę usunąć ten temat Ps.wgrywne było pod Gt-5830i zgodnie

z planem i jest Lipa totalna.jak to mówił żołnierz służb nie specjalnych....Kpr.Jarząbek.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj @hazel80,
Nie ma po co się obrażać, denerwować czy złościć. Jest to stała procedura, przez którą prawie każdy nowy użytkownik przechodzi. Jest to post informacyjny, dzięki któremu poszukiwanie tematu czy pomocy dotyczącej konkretnego problemu powinno być usprawnione i łatwiejsze :)
Nie przeszkadzasz i nie nie usunę tematu, bo jak widać jest to potrzebne. Poza tym mam nadzieję, że na jednym temacie się nie skończy! Chcemy z naszymi użytkownikami utrzymywać stały kontakt.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapewne to może pomóc,Oczywiście częściowo przerobiłem tą instrukcję pod tym względem że Skorzystanie z Javy nie jest konieczne (więc jest tylko opcjonalne.) -> 

Poza tym nie warto wyrzucać takich sprawnych modeli a w szczególności jeśli mają "softbrick"'i. To może być w utwardzeniu że "Programowe bricki" mogą uratować niejednokrotnie takie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności