Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei P9] Szybkie zużycie baterii


levan123423

Pytanie

Witam mam taki problem poniewaz szybko zuzywa mi sie bateriia w telefonie w stanie spoczynkowym,w nocy przy wyłączonym ekranie 30-40% zuzycia baterii niewiadomo gdzie i jak. Mam wszystkie aplikacje wylaczone itp i niewiem czemu tyle pobiera baterii telefon nowy ma okolo tygodnia. HELP :) !!!!!

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chyba rozwiazalem problem:). Telefon nie jest brandowany bo kupiony w sieci Orange byl ale nie bylo zadnych aplikacji z Orange.To chyba tez nie jest problem z karta poniewaz mam telefon w Etui Aluminiowym Mirror i on chyba wlasnie urywa zasieg.Bo kolega mowil ze mial takie same etui i ucinalo mu zasieg i na necie tez ludzie pisza o tym :) .Jak nikt nie ma nic do powiedzienia na ten temat juz co teraz pisze to mozna zamknąć. Dziekowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie. Jest wbudowana, jest możliwość wymiany, bo się go da rozebrać kolego.

 

Przywracałeś system do fabrycznych ustawień? Nie miałeś czasem po drodze aktualizacji systemu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No mialem aktualizacje systemu niedawno.

 

I cos tak jak by mi sieć gubi bo lezy na biurku to ciezko dodzwonic sie do mnie a jak lezy 5m od biorka na lozku to normalnie zasieg ma jakis tam i dodzwonic mozna sie do mnie. A jak lezy na biorku to mam tak ze jest zasieg 1/2 kreski i zaraz nie ma wgl jest "X". Siec t-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem CI tak.

 

Na moim Huawei-u, po update systemu... nie było z czasem widać czerwonego koloru, nawet po zdjęciach.

Wykonałem reset i problem znikł.

 

Po prostu aktualizacje nie raz nadpisują dane nie usuwając ich. Przez to są błędy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Reset aktualizacji - nie ma takiego czegoś.

Jest za to :Reset do ustawień fabrycznych.

 

Aktualizacje na to nie mają wpływu i one się nie kasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha no ok.Bo chcialem jakas tam aplikacje sciagnac co pokazuje co mi pozera baterie ale root potrzebny itp. Ale pozniej przy gwarancji jest lipa . Ale normalnie moge pouzuwac te nie potrzeben aplikacje ktorych nie uzywam czy cos szkodzi to ?

Twoj Huawei P9 tez ma zlaby zasieg?? Bo ja mam siec w t-mobile i powiem ci 1/2 kreski caly czas a jak lezy na biorku 1 kreske ma dzwonie z 2 pokoju sprawdzic bo znajomi mowia ze dodzwonic nie moga sie do mnie to poczta caly czas wlacza sie i niewiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po restarcie dalej to samo. Pożera niewiem gdzie baterie mam zainstalowana aplikacje taka: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lionmobi.battery  i powiem tak telefon w spoczynku nic nie robi wszystkie funkcje powyłanczane ze po wygasnieniu ekranu nie graja no i 2-3h telefon lezy i jakos 4-6% spada bateria. I dalej problem z siecia mam T-mobile zawsze na polce czy na biorku na starym czy na nowym telefonie takim jak poprzedni Sony z1 mialem zawsze tam zasieg no i kazdy mogl sie dodzwonic a teraz na Huawei p9 to tylko 2-3m od biorka/polki mam zasieg na łozku gdzie mozna sie dodzwonic do mnie. 

 

Telefon Wziety w Orange a uzytkuje karte t-mobile(Stara umowa jeszcze starter mialem Era Tak Tak ale zrobili mi nowy starter bo tamten stary sie nie nadawal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To prawdopodobnie masz już przyczynę. Jeśli jest obrandowany i jakimś cudem Ci działa sieć to masz przyczynę. Niekompatybilny telefon z Twoją siecią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mam innej karty z sieci t-mobile. Mozliwe ze moja stara karta nie jest przystosowana do tych nowych telefonow bo nowe telefony to teraz LTE wszystko a ja mam ta karte i taryfe 10 lat :). 

Wsadzalem do innego telefonu i tez tak zasieg lata jak szmata ale na biorku czy na polce u mnie normalnie da sie dodzwonic do mnie. Tez mi sie zdaje ze problem z karta bo nowy telefon a stara karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie dawno wymienialem wlasnie bo te stare karty mialy taki duzy czip ze jak ucinales na Nano Sim to ucinales Czip karty. Zrobilem dublikat karty sim i teraz nano sim to caly czip jest i na tej nowej karcie tak mam. Mozliwe ze Orange z brandowało telefon ze w sieci Orange tylko chodzi dobrze a ja mam w T-mobile karte.(bo telefon brany w orange)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to w takim razie moja teoria ma pełne poparcie. Jeśli faktycznie jest brandowany Twój Huawei to odblokowanie Bootloadera jest niemożliwe bez pójścia do Orange. Bez tego nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności