Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[THL T6 Pro] Wyskakujący błąd pod koniec aktualizacji


dampiecz

Pytanie

Witam,
dzis pobralem jakas mala aktualizacje( ok 80 mb) dla telefonu THL T6 Pro Android 4.4.2, niestety pod koniec aktualizacji wyskoczył błąd. 
Wyskoczyło mi parę opcji, wybralem najpierw wipe data/ factory reset, później backup user data i restore user data albo odwrotnie. Nie pamietam już (były jeszcze inne opcje, których nie dotykałem).
Następnie wyłączyłem go i włączylem, wyskoczył mi Android z napisem brak polecenia.
Dodam, że po podłączeniu komorki do komputera, komputer nie widzi jej, a sam telefon cały czas się świeci i pasek ładowania nawet nie drgnie (normalnie chodzi od dołu go góry) - co robić?
Dodam jeszcze, gdy wciskając przycisk podgłaszania i jednocześnie wkładając kabel USB do komputera mogę wejść w tryb fastboot, ale komputer widzi go tylko w managerze urządzeń, zresztą wyświetla się jako HTC Dream. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Wyskoczyło mi parę opcji, wybralem najpierw wipe data/ factory reset, później backup user data i restore user data albo odwrotnie. Nie pamietam już (były jeszcze inne opcje, których nie dotykałem).

Po co wykonywałeś restore??

Teraz kolego trzeba jakoś wgrać stocka. Ale jak PC wykrywa ci go jako HTC to trzeba kombinować ze sterami USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 23.09.2016 o 09:53, NeoCM napisał:

Wyskoczyło mi parę opcji, wybralem najpierw wipe data/ factory reset, później backup user data i restore user data albo odwrotnie. Nie pamietam już (były jeszcze inne opcje, których nie dotykałem).

Po co wykonywałeś restore??

Teraz kolego trzeba jakoś wgrać stocka. Ale jak PC wykrywa ci go jako HTC to trzeba kombinować ze sterami USB

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności