Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jak wgrać/zainstalować CyanogenMod Samsung Galaxy S III i9300


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

@Krystian Bartoń dokonaj wipe cache oraz dalvik\art oraz wyczyść ustawienia apki od aparatu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan ok. Nie jestem za bardzo jak narazie obeznany z tym wszystkim. Musze pobrać ten plik i go zainstalować ? Jeśli mógłbyś udzielić "dokładniejszych" wskazówek byłbym wdzięczny :) jest to dopiero moja pierwsza przygoda z cyanogenmodem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krystian Bartoń uruchom urządzenie w tryb recovery i tam będziesz miał opcje z wipami, co do ustawień, ustawienia>apliakcję>aparat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krystian Bartoń od 3:50 do 4:30 dla cwm

dla twrp (Nie wybieraj sdcard i system! tak jak jest na wideo) od 1:40 do 2:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan a czy musze zrobic jakas kopie zapasowa ? Co to usuwa ?

@PeliKan Dzięki za pomoc problem został już rozwiązany :) pozdrawiam ;@PeliKan

Niestety problem powrócił i teraz już nw co robić....:( pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L0LEK tak tylko ze na stronie cm nie ma 12 do pobrania. Chyba ze z innego zrodla. I pytanie: czy musze usunac tego cm (11) gdy bd wgrywal 12 ? I czy cwm recovery sie nada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak . Najlepiej z xda nieoficjalną wersje ( miałem na swojej s3 ) działa bardzo dobrze nie miałem żadnych problemów . Podczas wgrywania CM 12 musisz zrobić Full Wipe co spowoduje usunięcie starego systemu ( CM 11 nadal możesz mieć na karcie pamięci ) a co do CWM to owszem nada się :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :D CM 12 wgrywasz identycznie jak CM 11 ( Będą ci potrzebne Gappsy do CM 12 oraz sam CM 12 :) )

 

Masz tu link 

xda : http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-temasek-s-unofficial-cyanogenmod-12-t3086689

 

 

( poszukaj również tutaj na forum jest wiele poradników odnośnie CM 12 dla s3 i9300 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L0LEK 

a czy bd miał klawisze dotykowe na dole jak w tym filmiku ? a jeśli tak to czy można je wyłączyć ?https://www.youtube.com/watch?v=w05F22Jn_IM     

Hej miałem ptoblem podczas instalacji...otóż nie moge zainstalować cm 12.1 i wyskakuje błąd :( i zauważyłem że gdy otwierałem plik z cm (ten który pobrałem) z tego linku który mi dałeś wyskakiwał błąd coś w stylu : nieoczekiwany koniec archiwum......... naszczęście zrobilem kopię zapasową systemu :) pomoże ktoś ? lub da link do dobrego pliku z cm 12 dla s3 ?

     
Powracając do problemy aparatu. Odziwo pobranie z google play aparatu google problem został rozwiązany ( jak narazie) i teraz szukam najbardziej stabilnej wersji cm 12 dla galaxy s3 i9300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CyanowySamsung 

a co to jest i czy bez tego się nie obędzie ? bo gdy pobrałem cma z xda z linku który dostałem i otwarłem go i tam były tylko dwa foldery w porównaniu do cm 11 w którym są 3 foldery i dwa pliki. czyli przez to nie mogłem zainstalowac przez recovery..  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krystian Bartoń

 

Po pierwsze ROM'y się nie rozpakowuje, a po drugie CM11 i CM 12.1 sie mogą różnić stąd te różnice zaobserwowane przez Ciebie. Wreszczie po trzecie to jest dobry ROM ten ArchiDroid z tego względu, że jest dużo stabilniejszy niż porzucona beta CM12.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CyanowySamsung ok a jak się go instaluje ? Tak samo jak cm ?

Ok mam już archidroida w wersji 3.1.5 i śmiga całkiem fajnie lecz wciąż jest problem z aparatem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności