Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Note 2 n7015] Przywrócenie systemu


pamp1987

Pytanie

 

Witam,

jak wgrać system tak, by usunąć wszystkie pozostałości po wcześniejszych instalacjach CM? Wgrałem stockowego odinem i w telefonie nadal są pozostałości po customach, aplikacjach i inne różne śmieci. Jaki jest dobry custom na systemie 4.4 by wszystko działało?

 

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Gabicyanmod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To jeszcze raz na nowo przy czym zastosuj Format System dodatkowo do Full Wipe i zobacz co się stanie.

Tak w ogóle masz TWRP Recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Twrp recowery nie wiem co to mam chyba philz wrzucone. Full wipe robie przed instalacja roma i gapps pozniej juz nie.

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Tak zrobilem i nadal nic. Bardzo mi sie podoba slimroom. Jednak nie obejde sie bez gps. Chyba musze wrucic na cm 12

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wystarczy, że włączysz ROOT'a poprzez klikanie 7 razy na numer kompilacji i potem w Ustawieniach Programisty masz ROOT'a i dajesz na Aplikacje i ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak przebrnąłeś przez wybranie modelu i pobranie TWRP  za pomocą TWRP Manager to, tak bierzesz Install TWRP. Potem jeśli chcesz wejść do Recovery, to program zapyta się Ciebie o to i klikasz na yes i jesteś w TWRP Recovery i możesz ROM i Gapps instalować na nowo robiąc Full Wipe + Format System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie tylko napisalemnjak to zainstalowalem.

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Dobra ogarnolem ten program. Zaktualizowalem twrp i wzucilem slimrom 9. Gps nadal nie dziala

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

A moze wzuce z powrotem stocka i po nim slima ?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności