Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5] Brak możliwości kasowania plików na SD


aloisy

Pytanie

 

Witajcie. Spotkał mnie niesamowity problem. Niesamowity, bo nie wiem jak go sobie tłumaczyć. Wkładam czystą kartę SD (dla pewności formatuje ją w urządzeniu), wgrywać pliki przez USB, a następnie jak próbuje je usunąć w urządzeniu to następuje komunikat, że tego nie da się zrobić. Dodam, że nie mogę ukryć plików a na menadżerze plików (oryginał Samsunga) mam dostęp do wszystkiego.

Dla mnie sytuacja jest jakaś pokręcona, bo wygląda to jakby urządzenie do karty miało dostęp, ale zabronił go dla zewnętrznych aplikacji.

ROM oryginalny 6.0 T-mobile.

wyklepane z fona

 

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oto mi chodziło

http://www.download.net.pl/jak-naprawic-zapis-na-karcie-sd-w-androidzie-44x-kitkat-root/n/4998/

Mam P8 lite z Androidem 6.0 mogę usuwać pliki z sd tylko oryginalnym menadżerem plików a np es file Explorer już nie mogę :(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy to nie jest ta jakaś blokada wprowadzona od androida 4.4 ? 

Jak tak to trzeba zrootować fona i można przez aplikacje SDFix writable (czy jakoś tam) albo ręcznie zmodyfikować plik platform.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Root by obsługiwać kartę? Androida mam od wersji 1.0 ale takich rzeczy jeszcze nie słyszałem.

wyklepane z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pojawiła się jakaś aktywacja "użycia karty SD" i póki co działa usuwanie plików (dlaczego dopiero teraz i jaka aktywacja, nie potrafię logicznie odpowiedzieć).

wyklepane z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności