Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Grand] Instalacja ROM przez TWRP


aiwan

Pytanie

Witam,
chciałbym zainstalować tego roma : http://forum.xda-developers.com/galaxy-grand-2/development/rom-evo-a5-t3024812 Instalując go przez CWM nie chciał mi telefon ruszyć dalej niż z podświetlanego logo samsunga, stał tak z 10-20 minut i nie chciało dalej iść, pomyślałem że może z TWRP wypali i sflashowałem TWRP 2.8 i tu rodzi się moje pytanie, czy mogę wgrać ten rom poprzez TWRP? ;) , czy raczej nici z tego będą , bardzo prosiłbym o pomoc.

Edytowane przez Gabi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oczywiście, że tak. Na CWM też by ci poszło, ale miałeś bootloopa, wystarczyło zwipowac partycję /data i by ci ruszyło. Na TWRP tak samo. Flashujesz ten romik, odpalasz, jak sie zaciął na logo samsung, wyjmij baterię, włącz recovery, wejdź w wipe >> advanced wipe >> data >> przeciągnij suwaczek >> back >> reboot >> system >> gotowe. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki stary :D, zaraz będę roma zgrywał to jakby coś nie wyszło to napiszę ;) , jeszcze raz dzięki

Zrobiłem wszystko jak było w poradniku i znowu utknął na logo samsunga... nawet tą date usunąłem edit: próbowałem 2 razy nic, to samo bootloop, zaraz się załamię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności