Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Grand 2 LTE] Czy jest dobry i stabilny ROM z Lolipopem?


aiwan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ostatnio zrootowałem oraz zainstalowałem CWM na telefon a teraz przyszedł czas na znalezienie jakiegoś w miarę normalnego romu, mój obecny stock 4.4.2 na którym jestem jest już lichutki i chciałbym przejść z tego powodu na lolipopa, miałby ktoś link do stabilnego romu z mają ilością bugów? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Tutaj masz wszystko: http://forum.xda-developers.com/galaxy-grand-2/LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę.. przeglądam od 4h XDA i nie znalazłem ANI , powtarzam ANI jednego Romu dla wersji z LTE... tylko wersja Dual-sim ma tam jakieś romy.. nawet cm11 nie ma.Dla użytkownika byłej już Xperii X8 która miała milion romów jest to smutne że nawet nie będę mógł wgrać lolipopa na granda... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, a raczej wydawało mi się ze jest. Skoro przeoczyłem to wybacz. Sprawdza się opinia, że dla pierdyliarda przeróżnych wersji Samsungów ROM'ów ni ma. Najlepiej jest na przyszłść rozglądać się za Samsungami Galaxy S i jego wersjami Mini, seriami Note, LG seria G i jego pochodne, Motorola\Lenovo (praktycznie wszystkie modele). To są najwięcej wspierane modele. Są też chińczyki wspierane ale to już zależy kto i na jaki teefon zrobił Custom ROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności