Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 Mini] Uceglony


Adam Goebel

Pytanie

Napisano 33 minut temu

Witam, Chciałem wgrac CM13 na mojego mini, po wykonaniu root'a, wziąłem sie za odblokowanie bootloadera, nastpnie za wgranie twrp po przez flashify, po flashowaniu telefon mial sie zrestartowac ale pozostał wyłączony i nic nie dziala. Robiłem jak w tym temacie -->[...] ale nie chce mi wejśc w download mode. Wie ktos jak, i czy sie da rozwiązac problem?

Edytowane przez DusieK
nie dodajemy linków innych forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 5.08.2016 o 15:02, Adam Goebel napisał:

Napisano 33 minut temu

Witam, Chciałem wgrac CM13 na mojego mini, po wykonaniu root'a, wziąłem sie za odblokowanie bootloadera, nastpnie za wgranie twrp po przez flashify, po flashowaniu telefon mial sie zrestartowac ale pozostał wyłączony i nic nie dziala. Robiłem jak w tym temacie -->[...] ale nie chce mi wejśc w download mode. Wie ktos jak, i czy sie da rozwiązac problem?

Przed chwilą zrobiłem dokładnie to samo-.- Mój g2 mini się włącza ale na starcie są pionowe kreski na ekranie a potem jest cały czarny. Nie mam bladego pojęcia co robić.. Dotyk działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, King_Stone_69 napisał:

Wgraj stocka i od nowa wgraj rom. Spróbuj inny oparty o Androida 6.0

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 

No ale właśnie w tym problem, nie mogę włączyć ani download mode, ani nic. Włącza się wszystko działa oprócz wyświetlacza.. Help me, telefon potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności