Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Wybór telefonu


CyanowyLenovo

Pytanie

Panie i Panowie.

Sytuacja zmieniła się diametralnie i mogę wyłożyć nawet 1200 zł na fona. Mam do wyboru między Motką Moto X Play, a Motką G4. Przy tej drugiej nie wiem czy zaufać, bo jest świeżutka, a nic nie ma o niej. Dosłownie za moment mogę kupić, któryś z tych telefonów tylko, że muszę podnieść limit w banku (próbowałem Moto X Playkupić w Sferisie ale zadziałała blokada hyhy) No... chyba, że polecacie coś innego.

Zależy mi na baterii, ekranie max 5.5 cala chociaż na 5.7 cala się nie obrażę, i dobrym wsparciu oficjalnym i na XDA Developers. Wszyscy doradzają mi Moto X Play, bo ma dobre wsparcie, baterię niesamowitą i dobry ekran. Co wy na to?

Czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bierz Moto x play
Ale radziłbym nie aktualizować do 6.0, ten soft ma bug ze nie można rozwinąć tego panelu nad panelem powiadomien (moja mama miała ten Bug na tej motce), w tym wypadku pomaga tylko Factory reset lub downgrade do 5.1 (żeby to zrobić cza mieć odblokowany bl, wiem bo robiłem na tej motce downgrade)

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@@DusieK gościowi z innego forum downgrade z 6.0 na 5. 1 nie działał na zablokowanym bl, dopiero jak odblokować to mu się udalo

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

A i po Factory reset problem znika na kilka dni a później wraca, blokuje przyciski Home i z listą aplikacji (nie reaguje), Factory reset z ustawień jest zablokowany, jedynie można go zrobić przez recovery lub android manager

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK postanowione :D To jak mi już podniesiony limit będzie działał to obwieszczę, żem kupił, a temat zamknę jak już wymienię kartę SIM na nano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności