Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Pomóżcie dobrać mi telefon :D


KitLer

Pytanie

Witajcie. Posprzedawałem swoje telefony i siedzę na ten moment na desire 310 (hehe) jednak mimo wszystko chciałbym go na coś innego wymienić. I ciekawa sprawa, bo jest TYLLEEE urządzeń ze snapem 410 + 1gb ram a ja nie mogę nic dobrać pod siebie. Pomożecie? ;) Pokrótcę wyjaśnię wymagania:

 

RAM: 1 GB co najmniej. - Miałem trenda i to był koszmar

Procek: Wystarczy snapek 410 - up

Ekran: coś z przedziału 4"-5". Rozdzielczość to minimum 480-854px ale fajnie by było złowić coś z HD :P

Pamięć: Myślę, że przydałoby się z 8 GB albo i nawet 16 ale i na 4 sobie poradzę. Jednak minimalnie optymalnie to 8 :P

Dodatkowe rzeczy: LED z tyłu, aparat jako taki by mógł robić zdjęcia notatkom, i najważniejsze: LTE

I ostatnie. Cena. Szukam czegoś do 500 zł ale fajnie by było znaleźć coś taniego

A więc co na ten moment wypatrzłem? Xperia Z (doszły słuchy, że sotck 5.1.1 zabija ten telefon) Xperia Z1 compact (Z1 za duży) S4 (może :P) One m7 (boję się modowania htc)

Wymagania jednak nie sa za duże więc upatrzyłem coś z tej dolnej półki: LG F60 (nie wiem czemu: lubię ten telefon :D ) LG Leon (4g lte) LG Spirit (4g lte) ( może się znajdzie xD) Galaxy S5 mini (a tak jakoś xD )

Pominąłem coś? Na pewno odpada S3, s3 lte, anything else... z powodu baterii. Czekam na wasze propozycje

Aha. i nowy moto E lte jest za 400 zł więc również nad nim się zastanawiam choć w heartstone bym sobie nie zagrał pewnie ;)

Z góry

|

|

v

dzięki i pozdrawiam ;)

Dodam, że nadarzyła się okazja na G2 Mini :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chodzi o Z1c to nie chciałbym trafić na model z zablokowanym na amen bootloaderem. To mnie wstrzymuj. 

@dominiksme dlaczego akurat one m7? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym wybrał między Z1C a One M7.

 

I dorzucił do tego jeszcze G2, tylko unikaj koreańskich wersji. ;) Ewentualnie jak nie znajdziesz do 500, to pierwsza generacja -Optimus G lub G Pro (tylko ten to ma 5,5 cala), wciąż dobre telefony. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

G2  ma 0,4 cala większy telefon ale ma ten sam rozmiar  co s3 lte ale nie ma slotu na SD :/

Panowie a powiedzcie coś jeszczeo ttańszych wyborach :D. zbyt duzych wymagań i te tańsze też mi się podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lg L90? Troszkę słabszy, kuzyn posiada i wgrałem na niego ResurrectionRemix. Chodzi dobrze, aparat nie jest źle ale chyba nie ma LTE. Z1c świetny, jak kupisz G2 używke 32gb to nic więcej nie będziesz potrzebował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KitLer Po prostu jakoś wierzę w firmę htc na stockowym Romie dobrze działa dobrze zoptymalizowana nakladka bateria w miarę dobra miałem desire 310 i 610 ten drugi nie jest zły. A Samsunga chyba już nigdy nie kupie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

@KitLer co do z1c chyba Orange blokuje boootloader na amen bo jak jest z innej sieci to da się bo normalnie odblokować.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

LG G3 ma szwagro ale nie zzłapie go za 500 zł :P

A i Motki rozważam.. Moto E lte nowy za 400 zł albo Moto G3 (hehe)  używka oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

G3 odpada wiem z góry dlatego nie biorę tego pod uwagę. 

Znalazłem telefon który spełnia moje podstawowe wymagania + ma andka 6.0

Leon 4G LTE za 250 bez kosztów wysyłki. Brać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem średnio, kupowanie w 2016 roku telefonu bez minimum 1,5GB ramu trochę się mija z celem, to już wolałbym dołożyć te 150-200ziko i używanego One M7 kupić.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozglądam się też za F60. Zaoszczędziłbym może parę groszy w stosunku do Leona jednak minimalnie mniejsza rozdzielczość,  pamięć przemawiają na niekorzyść F60 a bateria i autofocus na korzyść. Co między tymi dwoma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności