Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Emulator Android na PC / Problem


Rot Miszcz (Rotek)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Potrzebuje pomocy oraz porady w kwesti emulatora Androida na PC

Dokładniej chodzi mi o wieczorne granie w gre Ingress, Gdzie niestety po całym dniu pracy trudno żebym po mieście biegał z telefonem zbierać jakieś "Itemki"

 

Ogladałem poradniki na Youtube, dobrze skonfigurowałem emulator bluestack, gra chodziła tylko był jeden problem

Tam gdzie zawsze podczas spaceru zdobywałem "itemki" tam również ustawiłem fakeGps, niestety przy włączaniu gry wyświetlał się komunikat "Pozorowana lokalizacja jest zabrioniona"

Gdy tego nie wyłączałem gra chodziła normalnie, gdy wyłącze gra również działa tylko mapa tak jakby się "Wczytuje" czyli jest zwykła mapka gry bez punktów do zebrania itemów

Menu gry również w stanie wczytania

 

Ten sam problem jest na emulatorze Nox

Niewiem jak poradzić sobię z tym problemem, jak to obejść

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak, Lokalizacja jest odczytywana, aktualizacje same pobierane z tego co widzę

 

Postać znajduję się w Częstochowie, tam gdzie ją umieściłem na mapce obok, Problem w tym że gra jest jakby w stanie "Wczytywania"

Reinstalowana, czyszczona, wylogowywałem, Nic to nie dało

 

Podsylam zdjęcia problemu, Dziwne naprawdę dziwne

 

tmp_8896-1bcf8ba783c27d39gen855723354.png

 

Edytowane przez PeliKan
Zdjęcia i obrazki dodajemy jako zala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jedyny emulator androida na pc jaki znam i korzystałem który działał bez błędów to Nox App Player. Nawet takie Pokemon Go śmigało bez żadnych zmuł. Reszta aplikacji z Androida również. Także ten emulator polecam. Tymbardziej że cały dysk komputera robi za pamięć wbudowaną. Fajnie zobaczyc ponad 100 GB dostępnej pamięci na instalację aplikacji.
Reszta tych pseudo emulatorow to parodia jakas . Bo bawiłem się nimi swego czasu.
Na 4gb ram, grafice 512mb,6 rdzeniowym procesorze każda gra na noxie pływa dosłownie.
Bo na takim sprzęcie testowałem.
Jeszcze można androida zainstalować na pc. Projekt zwie się Android x86 czy jakoś tak.
Ale nie działa to jak powinno. I często błędy są.
W dodatku można uszkodzić boot sector na HDD w komputerze.
Także zabawy z tym odradzam

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności