Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3 mini] Pokemon GO, jak zwiększyć fps (pytanie)


TheUltiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem ruskim łowcą pokemonów xD, i tak. Potrzebuje czegoś/kogoś do zwiększenia fpsów pokemon go, ponieważ gdy chcę odtransferowac poka, to tak laguje że się nieda nawet przesunąć tego na dół i kliknąć "Transfer" Jak łapie pokemony to też mi laguje, na trybie ar, a bez tego trybu to mniej ale dalej laguje. I jak kurde, nwm łapie pidgeya czy tam co innego to sie wkurzam że niemogę TRAFIĆ tego pidgeya i 30 pokeballi i wkońcu złapany, da się jakoś to naprawić, odrazu mówie że instalowalem to z apk ponieważ ze sklepu (Twoj telefon nie jest zgodny z tą wersją) oraz niezainstaluje. Próbowałem kernel adiutor, na maxa ustawić interactive performance i min 1000hz cpu, oraz dalej laguje! Mam CM12.1,  najnowszy od maclawa. Na 4.4.4 też tak lagowało. Czekam na szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, CyanowySamsung napisał:

Z tego co wiem już jest w Polsce, więc możesz pobierać bez najmniejszych problemów z Google Play.

Dalej niemogę, wchodze w sklep play oraz Twoje urządzenie nie jest zgodne z twoim telefonem. Nawet jak na komputerze wejdę w sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, która optymalizacja na cm 12.1 może być dobra?

Sprawdze supremacy trilogy, może wejdzie ;) optymalizowanie apek

Lol, pomogło thx pawliniak zainstalowałem supermacy trilogy i płynnie mi chodzą, thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na S3 mini chcesz w te całe pokemon go grać to pozdro. Czas zmienić telefon bo to nie lagi, tylko zbyt słaby procesor i układ graficzny.

 

A w sklepie play nie ma gry bo telefon bo widocznie nie należy do listy wspieranych/obsługiwanych urządzeń, mimo posiadania wymaganej wersji androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności