Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung galaxy S3 LTE] Skąd wziąć baterię?


KitLer

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie. Pierwszy temat w dziale.. :D

Otóz w końcu nadchodzi najoostateczniejszy dzień w którym MUSZĘ wymienić baterię w swoim foniku. A więc postanowione, że ma być oryginalna. Patrzać po sklepach wywnioskowałem, że średnia cena to 50 zł. Jednak udało mi się znaleźć jeden sklep w których idzie ją kupić za 35 polskich złociszy: link

I gdy już miałem kupować, to moja kochana mamusia znalazła tą samą baterię za 25 złociszów na allegro: link

A więc pytanie. Zaoszczędzić 10 zł czy jednak dopłacić i mieć pewniejszą baterię? \

Pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta za 25 to "Wersja-bulk" czyli w opakowaniu zastępczym, równie dobrze może być chińska albo ori używana lub wadliwa, pochodząca ze zwrotów serwisowych itd Nie sądzę, że za 25 kupisz dobrą, tym bardziej że jest w nią wbudowana antena NFC, co jednak nieco podwyższa koszty produkcji.

 

Kiedyś do Xperii kupiłem "niby" taką nową, oryginalną baterię za 15 zł, po dwóch tygodniach spuchła jak po sterydach hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cena za oryginalną? Coś mi śmierdzi..

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka





To nie ja [emoji23][emoji23][emoji23] Oryginalna bateria tylko i wyłącznie z salonu

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było "a nie mówiłem" koleżanka z klasy też niby oryginalną baterie kupiła, dwa tygodnie później mogła ją na półkę położyć i patrzeć na jej okrągłe kształty

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności