Zaloguj się lub Zarejestruj Zdaje się że wysztko mi wyszło Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Problem polega na tym że telefon się nie uruchami, po nacisnieciu przycisku po..."> Zaloguj się lub Zarejestruj Zdaje się że wysztko mi wyszło Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj Problem polega na tym że telefon się nie uruchami, po nacisnieciu przycisku po..."> Skocz do zawartości

• 0
sank12

[Sony Xperia L] Bootloop po odblokowaniu bootloadera

Pytanie

Cześć.

Dzisiaj chciałem odblokować na swoim telefonie Bootloader, wykonywałem wszystko zgodnie z poradnikiem z tego forum

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Zdaje się że wysztko mi wyszło

Problem polega na tym że telefon się nie uruchami, po nacisnieciu przycisku power pokazuje sie logo sony i potem ekran ładowania - z tego co znalazłem w internecie nazywa sie to "bootloop" i często on występuje?

I teraz prośba do was, jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć w dość prosty sposób jak to naprawić ewentualnie jakiś - dobrze wytłumaczony poradnik - krok po kroku żeby to odplokować? Szukałem w internecie ale nie znam się na tym i nie wiem czy dobre znalazłem.

I jaki teraz CM opłaca instalować się na Xperie L? To też bym chciał zrobić i znalazłem do tego takie coś

dobre będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Dołączam się do pytania . Ale mój problem polega na tym że chcę zainstalować stock room'a przez flashtoola ale ten stoi w miejscu tak mniej więcej w 5 %. Masakra nie mam teraz co zrobić telefon uwalony. Pomoże ktoś? Niby coś się tam rusza bo piszę w logach ale no nie chce się skończyć czekałem godzinę i nic :/

P.S Ja dałem radę już wszystko okej. Próbowałem milion razy włączać usb, flashtoola, przeinstalowywałem ale już działa.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mam ten sam problem co użytkownik sank12

Bardzo proszę o radę doświadczonych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wgrajcie starszy soft i spróbujcie wykonać unlock jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Odblokować przez fastboot. Wgrać stock, zrootowac przez kingroot)(poradnik w Android poradniki), wgrać recovery potem stryflex(jutro może poradnik wrzucę) i będzie idealnie. Ostatnio odblokowywalem i też miałem bootloop, zrobiłem jak wyżej i jest nieźle.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi