Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia L] Bootloop po odblokowaniu bootloadera


sank12

Pytanie

Cześć.


Dzisiaj chciałem odblokować na swoim telefonie Bootloader, wykonywałem wszystko zgodnie z poradnikiem z tego forum LINK

Zdaje się że wysztko mi wyszło SCREEN

Problem polega na tym że telefon się nie uruchami, po nacisnieciu przycisku power pokazuje sie logo sony i potem ekran ładowania - z tego co znalazłem w internecie nazywa sie to "bootloop" i często on występuje?

 

I teraz prośba do was, jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć w dość prosty sposób jak to naprawić ewentualnie jakiś - dobrze wytłumaczony poradnik - krok po kroku żeby to odplokować? Szukałem w internecie ale nie znam się na tym i nie wiem czy dobre znalazłem.

 

I jaki teraz CM opłaca instalować się na Xperie L? To też bym chciał zrobić i znalazłem do tego takie coś LINK dobre będzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dołączam się do pytania . Ale mój problem polega na tym że chcę zainstalować stock room'a przez flashtoola ale ten stoi w miejscu tak mniej więcej w 5 %. Masakra nie mam teraz co zrobić telefon uwalony. Pomoże ktoś? Niby coś się tam rusza bo piszę w logach ale no nie chce się skończyć czekałem godzinę i nic :/

 

 

 

P.S Ja dałem radę już wszystko okej. Próbowałem milion razy włączać usb, flashtoola, przeinstalowywałem ale już działa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odblokować przez fastboot. Wgrać stock, zrootowac przez kingroot)(poradnik w Android poradniki), wgrać recovery potem stryflex(jutro może poradnik wrzucę) i będzie idealnie. Ostatnio odblokowywalem i też miałem bootloop, zrobiłem jak wyżej i jest nieźle.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności