Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon z serii niezniszczalnych :D


Skillson

Pytanie

Siemano B)

Szukam telefonu głównie do roboty i na imprezy :D Chodzi mi o to aby miał androida i w miarę dało się w nim pomodzić, ale szczególnie o wytrzymałość.

Nie chodzi mi o telefon z rodziny tych "pancernych" czyli kosmiczne obudowy itp. A o coś w stylu nokii 3210, lg kp501 cookie (który aktualnie mi towarzyszy i nie wygląda żeby kiedyś chciał odejść z tego świata :D). Oczywiście wiem że nie robią już takich telefonów i teraz ma podziałać swoje, a potem mamy lecieć do sklepu po nowy.

Chodzi mi jednak o wyjątki, np. mój kumpel ma LG G2 mini (właśnie proszę coś jeszcze o nim), którym może rzucać, stukać i co chce jeszcze, a on nie odmawia posłuszeństwa, albo jak galaxy trend(?) nie jestem pewien, też kumpla i mimo nie zbyt płynnego działania i małego pola manewru, dzielnie stawia czoła nowym wyzwaniom :D

Ostatnio rozwaliłem swoją S4 (wyświetlacz się wylał) i jaki to jest plastikowy telefon to aż szkoda słów. Jeszcze się zastanawiam czy go naprawiać (sam wyświetlacz 300zł, więc tak na granicy opłacalności).

W każdym razie chcę mieć 2 urządzenia, jedno takie typowe o którego nie będzie mi szkoda (chcę coś takiego wyrwać do ~200-250zł, myślałem właśnie o G2 mini, wcześniej nexus 4, ale widzę że to też atrapa, a nie telefon) i jedno które będzie bardziej "multimedialne" (ten temat na razie zostawiam).

 

Może macie jakieś propozycje i przemyślenia :ph34r:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Trenda mam do dzisiaj no i jeszcze żyje, najlepiej na telefon kupić prawdziwe szkło hartowane, grube etui silikonowe i będzie git, sam tak mam, moja Z1c już wiele razy spadła i jest cała :D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Pawliniak napisał:

Jeżeli chcesz tanie i dobre urządzenie to z serii wytrzymałych nie znajdziesz. Lepiej zainwestuj w telefon z przed kilku lat i dokup pancerną obudowę.

Napisałem przecież że nie musi być najwyższych lotów, aby w miarę działało i żeby powiększania w nim była baza aktualizacji, nie oryginalnych tylko właśnie np. cm.

Czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności