Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295] Problem z Usługami Google


Igor Spychała

Pytanie

Witam!! Jestem nowy na forum!!

 

Mam problem z moim gt-i9295.

 

Ale zacznijmy od początku.

 

Instalowałem sobie CM 13 Android 6.0.1

 

Instalowałem dużo róznych Gappsów i żaden z nich nie działał poprawnie zawsze wsykakiwał błąd "Niestety, usługi google zostały wyłączone" czy coś w tym rodzaju.

ZAinstalowałem kolejny Gapps i tym razem wyskakuje błąd tylko po wejsciu do Sklepu Play lecz dalej nic z Google mi nie działa 

 

Proszę o szybką pomoc 

Z góry dziekuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spróbuj Wipe porobić wraz z Format system i jeszcze raz ROM i Gapps. Przez takie instalowanie różnych Gapps'ów mogło się nieźle naśmiecić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

11 godzin temu, CyanowySamsung napisał:

Spróbuj Wipe porobić wraz z Format system i jeszcze raz ROM i Gapps. Przez takie instalowanie różnych Gapps'ów mogło się nieźle naśmiecić.

tak tylko to jest ten problem bo zawsze jak odpalałem cm13 wszystko działało puźniej instalowałem gapps odpalam system i nic nie moge zrobić bo się cały czas to wyświetla i kreator nie działa cos takiego

i zawsze wipe systemu i data i od nowa instal system bo nic nie da sie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zainstalowałem gapps i już kreator konfiguracji się zie wyświetla ale jak próbuje kożystać jakiejś aplikacji google to wyświetla mi się usługi google ostały wyłączone

Zainstalowałem A-Apps

Teraz, Igor Spychała napisał:

zainstalowałem gapps i już kreator konfiguracji się zie wyświetla ale jak próbuje kożystać jakiejś aplikacji google to wyświetla mi się usługi google ostały wyłączone

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W moim telefonie orginalnie jest android 4.2.2 ja puźniej instalowałem 4.4.2 i wszstko działało i teraz zmieniałem na cm13

Mam recovery twrp bo przez to instalowałem nowego androida, a jak nie to jakiego innego dobrego roma z 6.0 androidem polecasz?

Nie ma Resurrection Remix na mój telefon to jest ten problem :D

jeśli już nie custom Rom to może chociaż troche słabszy http://www.sammobile.com/firmwares/download/51207/I9295XXUDOF6_I9295XEODOF1_XEO/

bo 5.0.1 android. Czy ten będzie działać i czy potrzebne są do tego Gapps??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie pobieram nowy rom i zobaczymy :)

Teraz zainstalowałem rom i nie wiem dlaczego tak długo sie włącza już chyba dobre 3 min

Super jestem zadowolono wszystko działa jedynie musiałem jeszcze raz zainstalować system i wszystko jest ok

Dziekuje Wszystkim za pomoc

Temat do zamknięcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności