Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Pogoda Yahoo


borsuk_20

Pytanie

No i znowu witam ponownie :)

Tym razem problem dotyczy pogody Yahoo. Wszystko działało ładnie pięknie dopóki omyłkowo nie wcisnąłem aktualizuj do cm 10.1.3, a tymczasem mam 10.2 noi wgrałem najnowszą aktualizacji nightly (to było tydzień temu) przez kilka dni myślałem, że się samo naprawi. Niestety nic się takiego nie stało, a zamiast tego mam wybrakowane miejscowości. Przykład: zamiast mi wyświetlać Lubnice (Łubnice) to mi wyświetla uparcie Krakow oddalony o 114 km, a czasem Pacanow (Pacanów) nigdy moich Łubnic więcej nie wyświetliło. Macie pomysły jak to naprawić? 

Jeżeli ktoś czuje się na siłach napisać do developerów CM i może oni coś doradzą lub ewentualnie zwrócić im uwagę na ten problem. Pytam się bo ja jestem na bakier z ENG. Podstawy znam ale nie jestem w stanie napisać nic sensownego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pogoda Yahoo sama się naprawiła. Nie wiem jak do tego doszło ale działa mi w miarę normalnie.


Widziałem w zapowidziach Changelog Nightly że za 2 dni bedzie poprawka związana z pogdą Yahoo. Widać, że wiedzieli o problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Macie pomysły jak to naprawić?
Full wipe albo wgrać stary 10.2. Innej opcji nie ma. Nawet na forum XDA jest napisane że należy zrobić czystkę absolutną zmieniając system.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności