Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Homtom HT7] Problem po aktualizacji


irys2205

Pytanie

Witam.

Kupiłem 4 dni temu Homtom ht7 i dziś chciałem ściągnąć aktualizację Androida 5.1 gdzie aktualizację miałem miałem w telefonie.

Po ściągnięciu aktualizacji wyskoczył mi czerwony znaczek z wykrzyknikiem i tekst "Brak polecenia" Jednym słowem telefon jest uceglony.Po wejściu w Recovery nie działają żadne funkcje:(

Proszę pomóżcie. Dopiero kupiłem smartphona i już do wyrzucenia.

Nie chce połączyć się nawet z kompem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
14 minut temu, King_Stone_69 napisał:

Sterowniki zainstalowane?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Sterowniki są chyba instalowane przez producenta?

Telefon śmigał przez 4 dni i chciałem zaktualizować androida 5.1. Telefon spytał się czy aktualizować teraz ja odpowiedziałem ,że tak....no i zaczęło się.Podczas intalowania aktualizacji wszystko było ok. przy ponownym uruchomieniu pojawił się czerwony znaczek i tekst Brak polecenia.

Teraz tylko widzę brak polecenia.

Nie działają żadne funkcje z recovery,uruchamia się co chwilę,.....i nie wiem co robić...szukałem po necie,ale nie chcę wgrać czegoś nieodpowiedniego dlatego,że u mnie system recovery ht7 to V_1.0.2 a wszędzie gdzie szukałem takiego nie znalazłem.

Jestem laikiem jeśli chodzi o smartphony,ale poprowadzony za rękę na pewno dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sterowniki są chyba instalowane przez producenta?

Telefon śmigał przez 4 dni i chciałem zaktualizować androida 5.1. Telefon spytał się czy aktualizować teraz ja odpowiedziałem ,że tak....no i zaczęło się.Podczas intalowania aktualizacji wszystko było ok. przy ponownym uruchomieniu pojawił się czerwony znaczek i tekst Brak polecenia.

Teraz tylko widzę brak polecenia.

Nie działają żadne funkcje z recovery,uruchamia się co chwilę,.....i nie wiem co robić...szukałem po necie,ale nie chcę wgrać czegoś nieodpowiedniego dlatego,że u mnie system recovery ht7 to V_1.0.2 a wszędzie gdzie szukałem takiego nie znalazłem.

Jestem laikiem jeśli chodzi o smartphony,ale poprowadzony za rękę na pewno dam radę.

 

Homtom ht7 jest chinolem.

Na stronie producenta nie ma ani Firmware i programu Flashtool.

Znalazłem taką stronę podaję link  http://www.appmarsh.com/download-latest-android-lollipop-5-1-ota-firmware-update-for-homtom-ht7-smartphone/

Tylko nie wiem czy konfiguracje systemu będą się zgadzały ponieważ nigdzie nie ma V1.0.2 jest za to V1.1.2 i wyższe .

Napisz czy jesli masz czas to powiesz mi jak to zrobić,bo w ogóle się na tym nie znam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdybyś mi powiedział co powinienem ściągnąć na kompa:(.

Nie mogę się połapać.

 

Napisz mi czy kartę sd mam czyścić czy nie.... czy będzie potrzebna...ja nic nie wiem.

Wpuścić chłopa do biura to atrament wypije.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję Bardzo:)

Nie wiem tylko czy sobie dam radę z zainstalowaniem,bo tyle tego jest,że uff.

....ale spróbuję.

...Nic z tego,nie wiem od czego zacząć...

Proszę o jakąś podpowiedź...

mam na kompie MTK droid tool , SP Flash Tool , ADBD Installer , Media Tek USB , Intel Android USB , ...nie wiem co robić.

....SP flash tool v5. 1524 nie działa na moim kompie,ale działa SP FLASH TOOL v5.1620

Proszę o Pomoc:(

Aż mi wstyd,że nie umiem tego zrobić.

Co pierwsze: czy wyjąć kartę SD , czy włączyć SP Flash Tool i podłączyć telefon do kompa,.....?

Napiszcie mi Proszę co dalej robić ?

Czy kartę sformatować i wgrać nowy ROM...czy kartę zostawić , czy może włączyć SP FLASH TOOL i podłączyć do kompa...,ale co potem...POMOCY BŁAGAM:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyświetla się roboci z czerwonym znaczkiem i z napisem brak polecenia.

Jeżeli włącze tryb Recovery to nie działają żadne funkcje po czym po chwili pojawia się logo Homtom i ponownie widać znaczek z napisem brak polecenia.

Jeżeli podłączę telefon do kompa to włącza się i wyłącza i ponownie napis brak polecenia....i tak  w kółko:(

Ponoć z SP FLASH TOOL mogę naprawić telefon.

Ale nie mogę pobrać poprawnego flasha żaden nie działa....tak mi się wydaje,ale mogę się mylić.

Teraz jeszcze te sterowniki ? Skąd je wziąć ? i jak je zainstalować ?

Myślałem,że sterowniki są....ale brak:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://dfiles.eu/files/c0cse01xq kliknij regularne pobieranie i potem poszukaj Kontynuować pobieranie pliku

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

EJ! Czytasz ze zrozumieniem? MIAŁEŚ POSZUKAĆ "Kontynuować pobieranie pliku"! Pobiera wtedy za darmo

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytam ze zrozumieniem...znalazłem zanim zapłaciłem"kontynuować pobieranie pliku" i gdy kliknąłem pojawiła się strona gdzie znowu musialem kliknąć pobieranie pliku i tak w kółko,aż zapłaciłem i też nic z tego....aż taki tuman to ja nie jestem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności