Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[CyanogenMod 10.2] jak wyłączyć powiadomienia o ostrzeżeniu utraty słuchu?


borsuk_20

Pytanie

Witam. 

Jak wyżej tyle , że chciałbym wiedzieć czy jest to możliwe w taki sposób, że po wyłączeniu mozna podłosić trochę dalej. Nie ukrywam, że gra na słuchawkach ciszej i jest to irytujące. Na stocku takich jazd nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Vipr4Android - to sterownik dźwięku. Samo ostrzeżenie nic nie daje (wymogi unijne). Sam możesz zignorować ostrzeżenie, w zależności od modelu albo klikasz Yes że akceptujesz ewentualne uszkodzenie słuchu :) - ale to brzmi. Albo podgłaśniasz mimo ostrzeżenia i po podwójnym wciśnięciu vol+ zgłaśnia się nadal.

 

ps. swoją drogą viper for android to świetny sterownik i współpracuje chyba ze wszystkimi aplikacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@aloisy: Nie wiedziałem, że ak można :) co do Viper4Android to zostawię ten sterownik bo jest świetny po prostu nie zamienię na nic innego :)

Jutro napiszę czy to coś dało i zamykam wątek.


@aloisy nie wiem co źle robię ale u mnie to nie działa. Mimo to już nie jest tak ważne bo Viper4Android załatwił wszystko i jestem bardzo zadowolony, a steronik zostaje u mnie na stałej pozycji :)

emat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Viper ma wiele ustawiń więc nie poddawaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@aloisy: wiesz może skąd mogę dokładnie wziąść instalkę di Vipe4Android? Byłem na jakiejś stronie tego ale nie umiem się odnaleźć.

Pytam bo ta apka z Google Play jest skopana trochę tzn, że przy niemal każdym wypięciu słuchawek wyskakuje monit: Viper4Android został niespodziewanie wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=39156703&postcount=1

 

Pod opisem Open Source at GitHub masz 2 linki (wybierz w/g upodobań) FX do pełnej kontroli a HiFi dla mniej zaawansowanych.

 

Podobno są jakieś różnice między wersjami niestety LG L9 nie trawi wersji HiFi więc wyboru nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności