Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG G2] RessurectionRemix D802


KoorloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś mógłby podać mi stabilny i aktualny ROM RR najlepiej oparty na andku 6.0 (tak wiem google nie gryzie, ale dużo tego nie ma i wolałem się spytać) i pełną instrukcję instalacji??? RR chyba inaczej sie instaluje niż CM. (Bootstacki itp.) Dzięki! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz coś http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-ressurrection-remix-m-t3271114

Tylko, że nie wiem które najstabilniejsze. Najprawdopodobnie najwyższa wersja będzie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CyanowySamsung To ja nie zaryzykuję xd znowu coś popsuję ?

Może@NEOCM coś wie? (:

Edit: czytałem na stronie resurrectionremix.pl że do instalacji trzeba miec odblokowany bootloader itp. Czyli instalacja jak CM żadnych dziwnych dodatków. Znalazłem u nich taki link do RR https://basketbuild.com/devs/resurrectionremix/d802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że jest potrzebny.

 

Sęk w tym, że najnowszy system jest nieco lepiej zabezpieczony, widać to po nowych nexusach, gdzie trzeba "ujawnić" partycję data. Bo aktualizacja do 6.0 w tych modelach ukrywa tą partycje. W przypadku G2 chodzi o podmianę pliku aboot, który poprawie obsługuje romy oparte na Android M. Dlatego zaleca się instalacje tego hybrydowego botsa. Mówiąc prościej, suport G2 kończy się na KK i nie bardzo on obsługuje systemy oparte na android 6.0.


Więc jeżeli chcesz dobrze działający rom, to wgraj ten plik przez instalacją romu RR. A jest to plik zip, więc instalacja odbywa się tak samo jak przy instalacji romu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeoCM Aktualnie posiadam CM13 i śmiga... ale jest kilka bugów, które mnie denerwują. Instalowałem CM normalnie tak jak kazdy inny rom. Czyli muszę ten dodatkowy zip normalnie sflashowac? Przy instalacji CM13 nic takiego nie było... Na polskiej stronie RessurectionRemix.pl nic nie ma o bootstackach, a RR jest oparty na CM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest modyfikacja jakiegoś mówiąc kolokwialnie "kolesia"

RR- autor tego romu na xda zaleca instalacji tego pliku. Więc musi być ważny.

 

Dla bezpieczeństwa możesz zrobić backupa cm. Potem możesz wgrać ten plik i rom. Tylko po wgraniu tego pliku zrób wipe przez wgraniem RR

 

RR troszkie lepiej dla o romy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli instaluję zip, full wipe, instaluje RR i gappsy... Jeszcze jedno, jak wykonuję Backup w TWRP to muszę zaznaczyć EFS?! Niektórzy mówią tak niektorzy nie. Wiem co to jest, ale nie wiem co zrobić.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeoCM Czyli zaznaczyć tylko system i data.. Pobrałem RR z polskiej stronki a ten zip ściągnę z XDA. (Po ostatnim softbricku wolę wiedzieć wszystko dokładnie sorki :/)

W wątku o bootstackach pisze ze trzeba mieć jakieś "BUMP Recovery i wspiera tylko BUMP kernel"... co to? Mogę normalnie ten zip w moim TWRP zainstalować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeoCM nie ważne już, zainstaluję za niedługo i powiem czy wszystko działa jak należy, jeszcze nie zamykajcie tematu (:

Okej, zainstalowałem według instrukcji i działa! Dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności