Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5 SM-G900F] RECOVERY IS NOT SEANDROID ENFORCING! Problem z wgraniem ROOT-a


wrug

Pytanie

Kiedy próbowałem wgrać ROOT-a do mojej świeżo zakupionej S5, pojawił się komunikat "Recovery is not seandroid enforcing". Szukałem o tym problemie i przeczytałem, aby wgrać stock roma, i mam pytanie: to usunie problem? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za jakikolwiek komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

Na 99% to pomoże. Na wszelkie problemy zawsze jest pomocne wgranie Stock ROM ODIN'em. Tak było zawsze od Samsunga Galaxy S1 aż po najnowsze. Czasem tylko Knox robi problemy, ale to już szczegół.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A zamierzasz wgrać custom roma?

 

Z TWRP możesz mieć problem, czasami trzeba dograć "modem"- czyli zmodyfikowany plik, który pozwala na wgranie root-a.

Musisz zwracać na to uwagę. Ale lepiej by było jakbyś wgrał starszy system, lecz tu też jest niebezpieczeństwo. Czy nie masz nowszego boot-a. Bo czasami nowszy blokował możliwość wgrania niższej wersji systemu. W tych topowych modelach Samsung trochę namieszał. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak naprawdę jeszcze wcześniej miałem zamiar wgrać cyanogena, ale potem stwierdziłem, że root mi wystarczy i niestety stało się to co się stało :P Teraz chcę wgrać tego stock roma odinem jak mówił kolega wyżej, z custom romem to ja się boję, że coś schrzanię, czyli pobrać wersję 5.0 androida, jak myślałem, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności