Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG G2 mini][D620]Partition Table Tool - zwiększ pamięć


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[LG G2 mini][D620] Partition Table Tool - zwiększ pamięć

 

Mod, który pozwoli uzyskać nieco więcej pamięci. Tyczy się to głównie custom romów z 730 MB pojemność zwiększy się do 1,5 Gb

 

Wymagania:

  • ROOT
  • TWRP

 

Instrukcja:

  1. Pobierz plik zip
  2. Wrzuć go na kartę pamięci
  3. Uruchom TWRP
  4. Wgraj skrypt.
  5. *

 

* w tym momecie dobrze było by wgrać np Cyanogenmoda, aby zwiększyć pamięć. ;)

 

Pobierz:
http://forum.xda-developers.com/g2-mini/development/d620-partition-table-tool-t3107664

 

xda: http://forum.xda-developers.com/g2-mini/development/d620-partition-table-tool-t3107664

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

na jakiej zasadzie to działa. uruchomiłem to i wyskoczyły 3 możliwości maximal optional i stock czy ktoś może mi je objaśnić

 

Witam,

Mam taki problem jak osoba opisująca na ss, czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć i wyjaśnić jak naprawić ponieważ mój angielki jest bardzo słaby i lekko co to rozumiem

Mój telefon zawiesza się na logo lg, w górnym lewym rogu wyskakują jakieś napisy o fastboota kompletnie nie wiem co to jest nie mogę wejść ani w download mode ani w recovery 

Odnośnik jest z komentarza z głównego artykuły 

Proszę pomóżcie mi.

Przechwytywanie.PNG

Dodam że tyle co zrozumiałem zrobiłem tak i wyskoczyło mi coś takiego 

z tego co zauważyłem wystąpił tam jakiś błąd którego nie mogę nijak objeść 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten plik jest w tym folderze, gdzie odpalasz fastboota? (okno CMD)? Bo telefon znajduje, wiec innej opcji nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NeoCM napisał:

A ten plik jest w tym folderze, gdzie odpalasz fastboota? (okno CMD)? Bo telefon znajduje, wiec innej opcji nie widzę. 

Jestem zielony nie wiem co to jest fastboot ani jak go uruchomić. Kiedy próbuje uruchomić telefon wyskakuje mi informacje o fastboocie podłączyłem do pc i poprzez paczke adb wpisuje komendy 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NeoCM napisał:

A ty masz w ogóle odblokowany bootloader?? 

Teraz to nie wiem, bo zabardzo nie wiem co się stało z telefonem. Ale wiem ze wcześniej musiał być ponieważ miałem wgranego ,cm13 RR twrp, xposed, root-a. Więc do tego trzeba mieć odblokowany bootloader

 

Możliwe że nie jest, jak go odblokować lub sprawdzić czy jest odblokowany ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc co może być przyczyną tego że nie moge wejść w recovery tylko ciągle mi wyskakuje

fastboot_init()

USB init ept @ 0x1001e000

udc_start()

 

prawdopodobnie mi teraz bateria chyba padła bo się wyłączył, nawet jeśli podłącze go do ładowania to wyskakuje znaczek bateri tak jak by wczytywał ale nie pokazuje że się ładuje tylko stoi na tym znaczku i pojawiają się te napisy po lewej górnej stronie 

Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić jak wgrać recovery lub jakiś system tak żeby nie było tego irytującego białego napisu

jakich komend użyć jakich programów i plików 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności