Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Problem z wifi.


dudel02

Pytanie

Witam!

Mam do was prośbę, mianowicie czy ktoś mógłby my pomóc w rozwiązaniu problemu na CM9 z wifi? Kiedy naciskam On pasek sie przesuwa i błyskawicznie wraca na OFF. Korzystam z telefonu gt-s5360 i taki sam problem mialem na xperia x8. Z góry dzięki za pomoc.

 

EDIT: mam jakiegoś white kernela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kochani, Mam galaxy note2. Coś mnie podkusiło by zainstalować bete wersją Jelly beam 4.3 Wszystko działało dobrze przez jakiś tydzien i nagle padło. Wifi i Bluetuth. ani jednego ani drugiego nie da się włączyć .Gddzieś na jakimś forum wyczytałem że powrót do poprzedniego ROMa pomaga. zrobiłem to , oczywiscie czyszcząc kome. - nic nie pomogło. wgrywałem też inne ROMy  NIC.

Moje pytanie jest takie . Czy wgranie Cyanogena cos pomoże ? 

Podejrzewam ze wina leży po stronie kernela. Bo gdyby się zepsuło to albo jedno albo drugie - prawda? 

więc doradzcie mi , co mam zrobić? potrzebuje wifi bo dużo korzystam z netu w sprawach służbowych 

Jakieś rady?

Przeszukałem już wszystko w necie i niestety jedyna pomoc to rada bym wrocił do starego ROMu - a to nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To niestety prawda. Stary rom może pomóc. Co do zmiany na CM to nie mam pewności, chyba że wersje stabile. Samsyng nie dzieli się sterownikami dlatego CMowi trudno się z nim współpracuje.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy romu które wgrywales miały obsługę w/w modułów? Jeżeli jest tak jak piszesz to raczej pewne jest że wipy nie zostały prawidłowo wykonane. Gdyby było to uszkodzenie modułu wifi to gsm tez by nie działało - a dzwonić możesz.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie też nie działa WI-FI ale mam Cynogenmod 10.1 [Galaxy 551]

LINK : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2360578

Piszą tam że Wi-Fi działa ale u mnie jednak nie :(  Mianowicie gdy chce go włączyć to ciągle pojawia się ładowanie i nic więcej  :angry:

Może ktoś zaproponuje jakiś inny ROM ? Mi zależy na tym żeby działało WI-FI i żeby znajdowało się tam Google Play ( Market )   ^_^

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli piszesz w jednym temacie to oczekuj tam odpowiedzi... 

Możesz również sam szukać odpowiedzi dlaczego akurat nie ma google play w Cyanogenmodzie....

Odpowiedz jest prosta, nie masz zainstalowanego pakietu gapss...

 

I proszę pisać w jednym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności