Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Samsung Galaxy S3 16GB


CleanMaster

Rekomendowane odpowiedzi

S3 to już powoli budżetówka aczkolwiek były flagowiec.

Masz go od nowości? Najlepiej znowu zakupić coś nowego mocnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wliczasz w tym cenę za twojego S3? Jeśli nie to Huawei P8 Lite,  Xperia Z2, LG G3, Galaxy S4/S5

Jeśli już wliczyłeś to oczywiście Z1c (hehe) i LG G2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w pięknym stanie z1c za 500 zl. Jeśli huawei to p8 nie kupuj wersji lite jest ograniczona... Albo juz to jakiś Honor np 5x

Fakt faktem nie dla mnke ten telefon ale okazja się trafiła. Jak nowy noszony w etui i ze szkłem hartowanym,

htc one m7 albo m8 ale przy m8 musisz trafic okazję. Co do samsunga no to powiem Ci że wybór masz ogromny ale taka s5 była by dobrym wyborem. A gdybyś mial okolo 800 zl to htc one m8 lub xiaomi redmi 3 lub xperia z3 conpact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak zdecydujesz się na htc a zamierzasz modować to polecam jednak inny telefon. Da się ogarnąć jeśli chodzi o modowanie ale jest to trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

zwykła p8 posiada lepszy wyświetlacz, lepszą baterię, więcej ramu, większa możliwośc włożenia karty SD (do 64 gb), lepszy procesor HiSilicon Kirin 930 2GhZ, lepsza karta graficzna i przednia kamerka ma o 3 mpx więcej. System i interfejs mają ten sam ale wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy najbardziej na tym że by był na pewno lepszy czyli, lepszy procek, więcej ramu, no i dla mnie najważniejsze możliwość modowania i to mocnego, modyfikuję wszystko co mogę a S3 zwyczajnie czasem mi siada. Nie wyrabia itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o modowanie to raczej wykreśliłbym HTC. Dalej upieram się przy telefonach wyżej.

Co do p8 lite i jego ograniczeń... Szanuję huawei, że dało do nazwy lite a nie naprzykład mini. Już samo z nazwy mówi, że jest to słabsza wersja. Ale stosunek jakość/cena.. Tego nie można mu odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile byście wycenili mojego S3? Jak widać jest pęknięty ekran, w LW rogu, pęknięcie się rozeszło w 5 kierunkach ale te pęknięcia są ledwo wyczuwane pod paznokciem. Mam wszystko do niego, tak jak pisałem dokumenty itd mogę odzyskać bo zwyczajnie nie chciałem ich, telefon był w salonie kupowany i był na gwarancji. Teraz ma wgranego CM13 ale z wgraniem oryginalnego softa to nie problem :D Wszystko działa bez zarzutu. Tylko tyle że ten ekran no i widać na obudowie odpryskiwany lakier obudowy i tyle.

PICT0004.JPG

PICT0005.JPG

PICT0011.JPG

PICT0016.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności