Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Po instalacji Xposed nie działa Snapchat


Zielony_Buszmen

Pytanie

Witam!

Po instalacji Xposed na CM 12.1 nie działa apka "Snapchat". Wyświetla się komunikat o "niewłaściwym logowaniu". Znalazłem taki poradnik:

http://forum.xda-developers.com/xposed/snapchat-rooted-phones-xposed-t3283198

Tylko pytanie - jak odinstalować Xposed? Najpierw usunąć moduły (poprzez "odinstaluj" w menu)? A dopiero potem samą aplikację Xposed? Czy może trzeba będzie coś flashować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak, ale powstaje tutaj mały problem - czy po wylogowaniu ze snapa i powtórnym doń zalogowaniu będzie on nadal działać?

I chyba metoda z usunięciem Xposed jest łatwiejsza i szybsza. Nie chce mi się bawić w takie dziwactwa dla jednej głupiej aplikacji.

 

A takie pytanie:

 - Jak odinstaluję sam Xposed Installer z ustawień (pozostawiając mody i wszystko inne) to czy telefon nie dostanie bootloopa, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

musisz odinstalować z poziomu installera cały framework, po wyglogowaniu znów trzeba powtórzyć procedurę, snap sprawdza urządzenie tylko przy logowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz popróbować popytać na forum ;)

Tylko najlepiej z telefonem od tego samego producenta gdyż jak wgłębisz się w temat to możesz przeczytać,  że są problemy z kopią np. Od samsunga do sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, coś wymyślę. Najwyżej usunę Xposed, po czym wgram snapa, zrobię kopię i znów wgram xposed ;)

Albo w ogóle zrezygnuję z Xposed.

 

Mam takie pytanie - jeżeli w modzie GravityBox do Xposed mam zmienione parę ustawień, takich jak zmniejszenie paska na 80%. Jeżeli usunę gravityBox oraz Xposed to ten pasek wróci do normalnych rozmiarów? Czy może te ustawienia w systemie zostaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koniec tematu!

Udało mi się to zrobić prościej niż myślałem.

Po co kombinować z telefonem? Po co kogoś prosić o zalogowanie i przesłanie kopii? Istnieje metoda tak prosta, że aż dziwne, że nikt o niej tutaj nie wspomniał. Już mówię co trzeba zrobić.

1) Mamy taką aplikację jak BlueStacks. Jest to program pod windowsa, emuluje androida. Dzięki niemu można wygodnie używać apek androidowych pod windowsem. (Polecam, jeśli ktoś chce przechwytywać snapy. Print Screen windowsowy nie jest wykrywany ;) )

2) W BlueStacks instalujemy KingRoota, program odpalamy i w nim wybieramy "auto root". Czekamy kilkanaście sekund i... gotowe. Mamy roota. Dalej już normalnie. Instalujemy Snapa, logujemy się. Następnie instalujemy Titanium Backup, robimy kopię.

3) Kopię z Titanium Backup przenosimy na nasz telefon. Wchodzimy w opcje, usuwamy dane snapchata (nie usuwając samej aplikacji). Następnie w Titanium Backup przywracamy TYLKO DANE snapchata, chwilka roboty.

4) Uruchamiamy snapa na fonie, wszystko powinno działać jak trzeba.

 

Testowane na Xperii M z CM 12.1 z wgranym Xposed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności