Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 mini] po próbie odblokowania bootloadera telefon stał sie martwy


Moti

Pytanie

tak jak w tytule przy próbie odblokowania bootloadera telefon jest martwy nie moge go włączyć telefon podpiąłem pod komputer na kablu i tylko sie ładuje a jak próbuje włączyć to telefon z powrotem staje sie martwy i musze dłuższą chwile znowu wyjmować materie wkładać by załączyło po czym pokazuje sie bateria 0% trójkąt z ! w środku i po 10 min zazwyczaj znika trójkąt i jest sama ładująca bateria i próbuje włączyć i tak w kółko na tryb  przejść sie nie da czy jest potrzebny jakiś program na komputerze by przeszło w ten tryb download i czy da sie coś jeszcze zrobić czy tylko czeka telefon serwis :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dlaczego założyłeś nowy topic? Skoro Twój problem jest już w innym temacie?

Oraz dlaczego utworzyłeś go w dziale z poradnikami?

Obowiązkiem każdego użytkownika jest zapoznanie się z regulaminem...

Przeniose do odpowiedniego działu, ale proszę następnym razem zapoznaj się z regulaminem jak i instrukcją zakładania nowych tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiedz czy tak trudno czytać? Sam miałem z tym problem, a problem powstał przez użycie pliku .aboot z androida 4.4.2 na androidzie 5.0.2 albo na odwrót, ale teraz sprzedają d620 tylko z 5.0.2 .

A co do problemu da się naprawić, gdzieś na xda jest tut jak odbrickować i wejść w download mode, ja już zapomniałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności